چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۹:۴۰
آخرین اخبار
17 بهمن 1394 ، ساعت 22:40 1,875 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10108

بهره برداری از ۱۰ واحد مسکونی مددجویی و ۱۰ اسفالت روستایی در لنگرود

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، به مناسبت دهه مبارک فجر و در ششمین روز از این ایام خجسته ۱۰ واحد مسکونی تحویل مدد جویان کمیته امداد شهرستان لنگرود شد.

در مراسمی که به مناسبت افتتاح مسکن مددجویی برگزار شد مدیر مسکن کمیته امداد امام خمینی استان گیلان تعداد واحدهای تحویل شده به مدد جویان استان را ۹۷۷ واحد اعلام کرد و گفت :اعتبار بلاعوض برای کمک به تامین مسکن مدد جویان ۱۳۰ میلیارد ریال بوده است.

وی افزود مددجویان علاوه بر این از تسهیلات بانکی هم برخوردار شده اند.

فلاحتی گفت :۸۸۴ مورد تسهیلات از محل مقاوم سازی و بهسازی با مساعدت بنیاد مسکن، ۴۶۴ مورد کمک به احداث و تعمیر مسکن شهری و مسکن مهر حدود ۳۸ میلیارد ریال کمک بلاعوض، ۶۴۳ مورد احداث و تکمیل مسکن روستایی حدود ۴۴ میلیارد ریال مساعدت، ۷۸۰ مورد تکمیل تعمیر گاز کشی و لوازم جانبی حدود ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برخی از اقدامات کمیته امداد امام خمینی بوده است.

photo_2016-02-06_22-47-54photo_2016-02-06_22-52-45

هم چنین به گزارش خبرنگار ما در لنگرود همزمان با افتتاح پروژه های دهه فجر امسال آسفالت ۱۰ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان لنگرود افتتاح و به بهره برداری رسید.

رحیمی رییس بنیاد مسکن شهرستان لنگرود در مراسم افتتاح که به طور نمادین در روستای بازارده برگزار شد تعداد روستاهایی را که پروژه آسفالت آن ها به برکت ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسیده ۷روستای سیدر محله (سادات محله) مریدان پاپکیاده خالکیاسر ملاط حاجی سرااعلام و عنوان نمود:

به گفته این مقام مسئول این ده کیلومتر با اعتبار۱میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.

گزارش از : سیمین احمدی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است