چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۱۹
آخرین اخبار
21 تیر 1395 ، ساعت 17:53 1,691 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17860
رئیس اداره تامین اجتماعی آستانه اشرفیه اعلام کرد:

بهره مندی بیش از ۴۵ هزار نفر از پوشش بیمه اصلی و تبعی تامین اجتماعی درشهرستان آستانه اشرفیه

رئیس اداره تامین اجتماعی  از پوشش بیمه ای ۴۵هزار و ۷۵۰ نفر در شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر خبر داد.

فرماندار آستانه اشرفیه   در آستانه فرا رسیدن ۲۵تیرماه روز تامین اجتماعی  بقه همراه جمعی از مسئولین این شهرستان  در اداره تامین اجتماعی این شهرستان حضور یافت و از نزدیک ضمن تقدیر از مجموعه این اداره و تبریک روز تامین اجتماعی تلاش های آنان را در جهت رفاه اجتماعی و بهبود بیمه شدگان مورد تقدیر قرار داد.

رحیم حیدری در این بازدید با بیان اینکه تلاش  شما برای ایجاد آرامش در افراد جامعه  قابل ستایش است گفت: امکانات و فراهم آوردن بسترهای لازم برای بیمه شدگان و مهم تر آز آن ایجاد آرامش روانی در بیمه شده از اقدامات شماست که حتما! مورد مرضی خداوند قرار خواهد گرفت.

در این نشست در خصوص احداث درمانگاه تامین اجتماعی که مراحل کلنگ زنی آن در زمین شعبه قبلی این اداره مورد بررسی قرار گرفت و به دلیل اهمیت موضوع  و در صورت فراهم شدن شرایط لازم برای توسعه و چشم انداز این درمانگاه در دراز مدت پیشنهاد شد که احداث درمانگاه تامین اجتماعی در زمینی به وسعت بیشتر که در اختیار قرارخواهد گرفت احداث تا زمینه توسعه آن برای سالیان بعد وجود داشته باشد.

رئیس اداره تامین اجتماعی آستانه اشرفیه با بیان اینکه ما در سال ۹۵ و تا پایان خرداد۲هزار و ۱۷ نفر در آستانه و ۱هزار ۴۱۱نفر در کیاشهر از مستمری بگیران تامین اجتماعی هستند افزود :  این اداره در هر ماه مبلغ ۲۷میلیارد ریال  حقوق به مستمری بگیران  پرداخت می کند و این در حالی است که در آمد این اداره در هر ماه ۲۱ میلیارد ریال است.

صادق پوردل افزود : شعبه تامین اجتماعی در آستانه اشرفیه ۳۰هزار و ۷۵۰نفر و شعبه بندر کیاشهر ۱۵هزار نفر بیمه شده اصلی و تبعی دارد که از این تعداد جمع بیمه شدگان اعم از اجباری ، حرف و مشاغل آزاد ، اختیاری ، قالی بافان و صنایع دستی ، رانندگان ، کارگران ساختمانی ، خادمین مساجد ، بیمه بیکاری ۹هزار ۶۳۲ نفر در آستانه اشرفیه و ۵هزار ۱۰۴ نفر در بندر کیاشهر می باشند.

وی تعداد بازنشستگان این اداره را در آستانه اشرفیه ۱هزار و ۲۵۴نفر و در بندر کیاشهر ۷۷۵نفر نام برد و یاد آور شد : ۲۰۰نفر از کار افتاده و و ۱هزار ۱۱۶نفر بازمانده  جز مستمری بگیران  شعبه های آستانه و بندر کیاشهر می باشند

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است