چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۴:۱۲
آخرین اخبار
7 خرداد 1395 ، ساعت 22:53 1,904 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15404
شهردار بندر کیاشهر اعلام کرد :

بودجه ۸میلیارد و ۶۰۰میلیون تومانی شهرداری بندر کیاشهر در سال ۹۵

شهردار بندر کیاشهر از تخصیص بودجه ۸میلیارد و ۶۰۰میلیون تومانی شهرداری بندر کیاشهر در سال ۹۵خبر داد
حمید خوشاد در گفتگواختصاصی با جلال شرق با بیان اینکه در سال ۹۴ شورای این شهر بودجه ای معادل ۷میلیارد تومان مصوب کرده بود گفت: با توجه به تمهیدات انجام گرفته توانستیم این بودجه را در سال گذشته محقق سازیم .
وی با بیان اینکه ۶۰ درصد از بودجه مصوب شده در صورت تحقق در بخش عمرانی هزینه خواهد شد و تاکنون فقط یک فقره صدور پروانه ساختمانی داشته ایم اظهار کرد : اولویت ما در وهله نخست آسفالت معابر ، خیابان و کوچه های بندر کیاشهر می باشد.
شهردار بندر کیاشهر با اذعان این نکته که با توجه به حمایت های دولت توانستیم در سال گذشته بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان در بخش آسفالت شهری هزینه کنیم ادامه داد: شهرداری بندر کیاشهر جهت تحقق برنامه های خود اقدامات ویژه ای را برای پرداخت عوارض و نوسازی شهروندان و امور صنفی در نظر گرفته است.
خوشاد به طرح سالمسازی دریا و فراهم آوردن امکانات لازم برای سکنی گزیدن مسافران این بندر اشاره کرد و یاد آور شد : شهرداری این شهر دارای یک طرح سالمسازی است و تلاش می کنیم با برنامه های فرهنگی از جمله جنگ شادی و برنامه های ورزشی ساحلی محیطی شاد و مفرح را برای گردشگران و دوستداران سواحل دریای بندر کیاشهر فراهم آوریم .
وی در خصوص بهره مندی گردشگران از منطقه و پارک ملی بوجاق گفت: اگر محیط زیست این امکان را برای تسهیل گردشگران به وجود آورد شهرداری بندر کیاشهر می تواند با راه اندازی اتوبوس گردشگری پارک ملی بوجاق ، برای جذب توریسم و گردشگر امکان بازدید مسافران و دوستداران پارک ملی بوجاق را فراهم آورد.

انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است