چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
28 دی 1395 ، ساعت 17:47 1,593 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :25431

بین مدیران صنعتی ، تولیدی و روسای ادارات خدمات رسان ، به یک فهم مشترک رسیده‌ایم

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست با مدیران شرکت‌های صنعتی و تولیدی  گفت: مشکلات بین ادارات خدمات رسان و شرکت‌های صنعتی و تولیدی  شهرستان آستانه‌اشرفیه به حداقل رسیده است.

به گزارش  جلال شرق ، رحیم حیدری بابیان اینکه بین مدیران  صنعتی و تولیدی و روسای ادارات خدمات رسان شهرستان به یک فهم مشترک رسیده‌ایم اظهار کرد : شرکت‌های تولیدی و صنعتی به این باور رسیدند که ما مصر هستیم حداقل مشکلات آن‌ها برطرف شود  .

و ی خاطرنشان کرد:  با رفع موانع تولید ،مدیران شرکت‌های صنعتی و تولیدی هم پای کارآمدند و تلاش می‌کنند تا با حداکثر  توان به تولید  و ایجاد اشتغال بپردازند.

فرماندار آستانه‌اشرفیه  به نشست مدیران کل استانی ، مدیران عامل بانک‌ها با سرمایه‌گذاران شرکت‌های صنعتی و تولیدی شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و اظهار کرد : با توجه به احصای مشکلات شهرستان در نشست‌های رفع موانع تولید ، با همکاری مدیران استانی در راستای اقتصاد مقاومتی  قدم‌های اساسی برداریم و مشکلات صنعت  و تولید شهرستان  را برطرف سازیم .

وی با اشاره به عدم اختصاص وام برای بعضی از شرکت‌ها گفت:  آخرین وضعیت شهرستان که از سوی فرمانداری و اداره  صنعت ، معدن و تجارت مورد رصد قرار گرفت  واحدهایی که خودشان مراجعه نکردند یا آورده آنان کم بوده است از تسهیلات بهره نبردند.

فرماندار آستانه‌اشرفیه خاطرنشان کرد : تنها شهرستانی هستیم  که با قاطعیت مشکلات شرکت‌های صنعتی را به حداقل رساندیم  و با ادارات خدمات رسان و دارایی به یک فهم مشترک رسیدیم اگرچه آرمانی نیست.

رئیس اداره تأمین اجتماعی در این نشست با تأکید بر سخنان فرماندار شهرستان گفت:  مواردی که مدیران  شرکت‌ها می‌توانند در اینجا مطرح تا مدیران دستگاه‌های اجرایی  شهرستان بتوانند  مشکلات  آنان را برطرف کنند .

صادق پور دل افزود :  مسائل کوچک که در درون  شهرستان  قابل‌حل بررسی است مطرح و حرف ناگفته‌ای  در این نشست‌ها باقی نماند  و بعضی از مشکلات  کلان و سرمایه در گردش که احتیاج به  ورود مدیران استانی است  با حضور آنان مطرح کنیم

در ادامه این نشست مدیران شرکت‌های صنعتی و تولیدی ضمن تقدیر از هماهنگی و همکاری بین ادارات خدمات رسان به‌ویژه برق ، تأمین اجتماعی ، کار ، تعاون و رفاه اجتماعی ، گاز و اداره دارایی برای مفاصا حساب مالیاتی  خواستار  معافیت‌های ویژه شدند.

مهم‌ترین مسائل مطرح‌شده توسط مدیران شهرک‌های صنعتی و تولیدی در این نشست:

سرمایه‌گذار را به‌عنوان تولیدکننده ببینید نه مصرف‌کننده .

در نشست رفع موانع تولید در شهرستان آستانه‌اشرفیه  بسیاری از مشکلات ما برطرف شده است.

عدم نقدینگی  و گردش مالی دغدغه اول سرمایه‌گذاران شرکت‌های صنعتی و تولیدی  است

کارفرما همیشه مغموم است  و نیروهایی که آموزش می‌دهد و سرمایه‌گذاری می‌کند  بدون دلیل کار را رها می‌کند و شکایت هم می‌کند!

هزینه‌های اضافه از آزمایش‌های تکرار را از واحدهای صنعتی و تولیدی دریافت می‌کنند.

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است