سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۴۴
آخرین اخبار
11 بهمن 1394 ، ساعت 19:18 2,178 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9720
حجت الاسلام دکتر محمد ساجدی امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه :

بی‌انصافی است دستاوردهای نظام را بعضی‌ها نادیده بگیرند

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه پیش از ظهر امروز در جمع اعضای شورای اداری آستانه‌اشرفیه گفت: بی‌انصافی است دستاوردهای نظام را بعضی‌ها نادیده بگیرند.
به گزارش جلال شرق ، حجت‌الاسلام محمد ساجدی با تبریک آغاز دهه مبارک فجر گفت: بزرگداشت عملی و واقعی خاطره انقلاب اسلامی که معجزه ملت ایران است باید در هر مقطعی به بهترین و مهم‌ترین اقدام شایسته که باعث بالندگی نظام جمهوری اسلامی می‌شود برگزار کنیم .
وی با تبیین اندیشه‌های امام خمینی در پیروزی یک نظام مردمی با مبانی اسلامی و با تکیه به مردم اظهار کرد : بعد از آسیب‌هایی که در آغاز انقلاب نظام ما متحمل شد و پس از تثبیت آن ، شاید مهم‌ترین کار ، تدوین سند چشم‌انداز با ۱۶ هزار ساعت کار کارشناسی بود که امروز از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست .
ساجدی با استناد به سند ۱۴۰۴ و بابیان اینکه میانگین رشد باید ۸ در صد باشد گفت: دولت یازدهم زمانی که بر سرکار آمد میانگین ما منفی ۸/۶ بوده است که پس از دو سال به ۳در صد رسیده ایم .
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه به الگوی پیشرفت اسلامی – ایرانی و مورد تأکید رهبری که در دستور کار جدی دولت قرار دارد اشاره کرد و ادامه داد: آنچه در برنامه وضع موجود و عملکرد ما در آینده نظام تأثیرگذار خواهد بود پسا برجام است که باید با دقت پی گیری شود.

IMG_0101
وی بابیان اینکه از نگاه هر ناظر منصفی آنچه در جریان است محصول پایمردی و انسجام ملی و ثمره هدایت رهبری و دولتمردان ماست گفت: ما به‌طور عیان می‌توانیم عزت و بالندگی نظام اسلامی را مشاهده کنیم و بی‌انصافی است این امتیاز را بعضی‌ها نادیده بگیرند و مطالبی بیان کنند که به اقتدار ما خدشه وارد کنند.
ساجدی به دستاوردهای دیپلماسی وزارت امور خارجه و مراقبت از این دستاوردهای پرداخت و افزود : یکی از عوامل مصونیت از آسیب پس از پسا برجام و درراه تحقق الگوی اسلامی و تحقق سند چشم‌انداز ، اهتمام به سند مهم مربوط به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
وی به سخنان اخیر رهبری در خطاب به رئیس‌جمهور در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: مخاطب رهبر معظم انقلاب نه رئیس‌جمهور، بلکه همه مدیران اجرایی کشور و فرمانداران بودند که این سند ملی را عملیاتی و اجرا کنند.
ساجدی ادامه داد: در وضعیت جدید شاهد تحولاتی در عرصه مسائل اقتصادی خواهیم بود و مجموعه این برنامه‌ها باعث رونق اقتصادی خواهد شد و باید این ظرفیت در دستگاه‌های اداری برای استفاده از اعتبارات و جذب بهینه آن به وجود آید .
وی از تلاش‌های هلال‌احمر ، شهرداری ، راهداری ، برق ، گاز و سایر دستگاه‌هایی که در کمک‌رسانی برف اخیر تقدیر کرد و خاطرنشان کرد : با توجه به همه تلاش‌های انجام‌گرفته ، به نظر می‌رسد علیرغم همه زحمات ،انتظار مردم بیشتر است.
ساجدی ضمن تأکید به‌وقت شناسی برای حضور در جلسات گفت: اگر این رفتار به‌عنوان یک شاخص در جامعه از سوی مسئولین جامعه اصلاح شود به سایر اقشار جامعه می‌توانیم تعمیم دهیم و جلوی بسیاری از آسیب‌ها را بگیریم .
وی در پایان از دستگاه‌های اجرایی این شهرستان درخواست کرد علاوه بر برنامه‌های روزمره واداری خود ، برنامه‌های راهبردی برای و تدوین‌شده را مدنظر خود قرار دهند.

IMG_0053 IMG_0076

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است