چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۵۱
آخرین اخبار
9 دی 1394 ، ساعت 13:29 2,596 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8504

تجلیل از برگزیدگان قرآنی آستانه‌اشرفیه+تصاویر

طی آئینی با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان، بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه از برگزیدگان مسابقات قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آستانه‌اشرفیه تجلیل شد.
به گزارش خبرنگار جلال شرق، در این دوره از مسابقات که در دو بخش برادران و خواهران بالای ۱۸ سال بیش از ۵۰۰ نفر ثبت‌نام کرده بوده در بخش قرائت برادران: به ترتیب حسن فامیل آستانه، قربان حق شنو و علیرضا لطفی نیا اول تا سوم شدند.
هم‌چنین در بخش ترتیل: سید ابراهیم نور حسینی، جلال امین رضایی آستانه و پرویز حق شنو در بخش حفظ ۱۰ جزء قرآن ابوذر ندیمی، در بخش اذان ابوذر ندیمی، کمال دیده بان و محمد بهروز مقام برتر را از آن خود کردند.
در بخش خواهران بالای ۱۶ سال در حفظ کل خانم سیده مطهره میر نوری و در بخش حفظ ۱۰ جزء قرآن خانم فرزانه پور حسین و در بخش قرائت خانم آمنه صبوری حائز رتبه اول شدند.
در بخش ترتیل به ترتیب زهرا یحیی زاده، معصومه پور سلطان و معصومه مهر فر مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند و در بخش معارف خانم فاطمه آزاد بر اول و مژگان نجفی رتبه دوم را احراز کرد که جمعاً مبلغ ۲۵ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال جایزه نقدی به همراه لوح تقدیر به آنان داده شد.

IMG_7078 IMG_7080 IMG_7082 IMG_7084 IMG_7086 IMG_7089 IMG_7099

.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است