جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۱:۱۳
آخرین اخبار
23 تیر 1395 ، ساعت 19:19 2,128 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18030

تجلیل از دهیاران نمونه شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر

در مراسمی که با حضور دهیاران بخش مرکزی و بندر کیاشهر در سالن اجتماعات فرمانداری آستانه‌اشرفیه برگزارشد از ۳ دهیار نمونه این شهرستان تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش جلال شرق، فرماندار آستانه‌اشرفیه در این نشست به اهمیت نقش دهیاران و جایگاهی که نظام برای آنان متصور است پرداخت و گفت: شما دهیاران با عملکرد خوب خود می‌توانید در ارتقای اعتماد عمومی به حاکمیت نقش مؤثری را داشته باشید.

رحیم حیدری افزود: دهیاران با مراجعه بیشتر به بخشداری‌ها و اعلام مشکلات حوزه دهیاری خود می‌توانند با استفاده از ظرفیت‌های موجود برای بهبود روستا و ایجاد فضای خوب برای زندگی بهتر به کمک دولت و مسئولین شهرستان بیایند

وی خواستار بیان مشکلات مربوط به طرح‌های هادی روستایی با حضور بخشداران شد و خاطرنشان کرد: دهیاران باید برای شکل‌گیری موضوعات مربوط به عمران، فرهنگ روستا و همکاری مردم در امور بهداشتی، مذهبی و اجتماعی با آنان تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

کارشناس مسئول شوراهای اسلامی شهر و روستای فرمانداری آستانه‌اشرفیه با ارائه گزارش از دهیاری‌های موجود شهرستان گفت: شهرستان آستانه‌اشرفیه دارای ۸۴ دهیاری است که بخش مرکزی ۵۷ و بندر کیاشهر داری ۲۷ دهیاری است.

IMG_5537

حسن ذرعی بابیان اینکه ۲ دهیاری درجه ۴ و ۲۰ دهیاری درجه ۳ و بقیه درجه ۲ هستند درباره مدرک تحصیلی دهیاران این شهرستان گفت: از بین دهیاران ۶۱ نفر دارای دیپلم، ۶ نفر فوق‌دیپلم و ۱۷ نفر دارای مدرک لیسانس می‌باشند.

وی جوان‌ترین دهیار بخش مرکزی را از روستای امیرنده با ۲۳ سال سن و بخش بندر کیاشهر با ۲۷ سال از روستای دهسر نام برد و افزود: مسن‌ترین دهیار بخش مرکزی با ۶۰ سال از روستای پوشل و از بخش بندر کیاشهر با ۵۸ سال از روستای دهکا نام برد.

ذرعی پرجمعیت‌ترین دهیاری بخش مرکزی را روستای تجن کوگه با ۲۰۸۹ نفر و بخش بندر کیاشهر را روستای دستک با ۲۰۵۱ نفر عنوان کرد

وی هم‌چنین کم‌جمعیت‌ترین دهیاری بخش مرکزی روستای نوشر با ۸۵ نفر و از بخش بندر کیاشهر روستای صیقلده با ۱۶۱ نفر نام برد.

در این نشست بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه و بخش بندر کیاشهر درباره حوزه عملکردی دهیاری‌های تابعه مطالبی را بیان کردند.

در پایان این نشست از آقایان عمران رضایی دهیار لسکوکلایه، حسین قربانی دهیار پرکا پشت و فاطمه علی نیا دهیار کتشصت آبادان چهارده با اهدای لوح تقدیر از آنان قدردانی شد.

IMG_5539 IMG_5538

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است