پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
27 مرداد 1395 ، ساعت 22:47 1,897 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19673

تجلیل از ١۵ آزاده شهردارى رشت برگزارشد

به مناسبت روز آزادگان عصر امروز مراسم تجلیل از ۱۵ نفر از آزادگان شهرداری رشت در دفتر امور ایثارگران شهرداری رشت برگزارشد

به گزارش جلال شرق ، مدیر امورایثارگران شهرداری رشت ضمن گرامی داشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامى و تقدیر و تشکر از آزادگان گفت: آزادگان با جانفشانى و استقامت دلیر مردانه خود  در زمان اسارت ، در راه سربلندى وطن صبر را پیشه  راه خود کرده  و در زندان هاى رژیم بعث عراق طلایى ترین دوران زندگى خود را سپرى کردند

امیر ترومیده با بیان اینکه شما عزیزان مایه سربلندى،شهر و وطن عزیزمان هستید افزود:   حضور در نزد شما عزیزان مایه افتخار ما است زیرا دوران سخت اسارت را با هیچ واژه اى نمی توان توصیف یا  تقدیر کرد.

وی خاطر نشان کرد : درک لحظات سخت و حزن انگیز اسارت تنها براى کسانى ملموس است که حتى به قدر لحظه اى آنرا درک نموده باشند .

ترومیده ادامه داد: شما عزیزان با رهایى از اسارت نفس و آزادگى خویشتن از لذات دنیوى مسیر روشن از خود گذشتگى را برگزیدید و اسارت تن را بر اسارت نفس مقدم شمردید .

مدیر امور ایثارگران با اشاره به غیرقابل توصیف بودن جایگاه والاى آزادگان  ، با اشاره به یکى از آزادگان حاضر که به مدت ده سال در اسارت به سر بردند تصریح کرد :  چگونه می توان این همه عظمت شما آزاده را توصیف و بر زبان جاری کرد. .
این مسئول  خاطر نشان کرد : همه ما آرامش و امنیت خود را مدیون شما هستیم و امیدواریم که بتوانیم اندکی قدردان شما عزیزان باشیم و مسولیت عظیمى در خصوص پاسدارى از این ارزشها بر عهده همگى ماست .
ترومیده ادامه داد: اتحادی که امروز در بین ایثارگران مجموعه به وجود آماده است تضمینى به منظور پیشرفت هر چه بیشتر امور ایثارگران و حمایت بیش از پیش شما عزیزان از این امور است و خدمت صادقانه و خالصانه به صاحبان این انقلاب که بى ادعاترین افراد نیز میباشند از بزرگترین افتخارات ما است .
وی در پایان اظهار امیدواری کرد  که با حفظ  یکدلی و یکرنگى در راه اهداف والاى ایثارگران و شهدای انقلاب اسلامی بتوانیم آرمان های آنان را به ثمر برسانیم .
در ادامه چند تن از آزادگان گرانقدر با بیان این مطلب که تلاشهاى چشمگیر و پویایی بى سابقه این مجموعه قوت قلبى براى همه ایثارگران است از مدیریت امور ایثارگران به منظور برپایى این مراسم و گردآورى همه آزادگان در یک محفل صمیمانه پس از گذشت سالهاى زیاد قدردانى نمودند .

به گزارش جلال شرق در این مراسم تجلیل ، اعضاى محترم شوراى مشورتى امور ایثارگران  حمزه بالنده ،  محمد مهدى مهر علیزاده ، سمیه ولیزاده و  نرجس شیخ شعبانى در دفتر امور ایثارگران شهردارى رشت حضور داشتند .IMG_20160817_222425

photo_2016-08-17_22-10-52 photo_2016-08-17_22-10-56 photo_2016-08-17_22-11-29

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است