پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
10 اکتبر 2015 ، ساعت 13:53 974 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4315
در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان :

تخصیص ۸۲ میلیاردی ریالی برای اجرای پروژه‌های آستانه‌اشرفیه

فرماندار آستانه‌اشرفیه صبح امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان گفت: سیاست‌های دولت، توسعه زیرساخت روستایی است.
به گزارش جلال شرق ، حسین اسماعیلیان با ارائه گزارشی از توزیع اختصاص بودجه از تبصره ۲۲ ماده ۱۸۰ اظهار داشت: در سال جاری مبلغ ۸۲ میلیارد ریال برای این شهرستان در نظر گرفته‌شده است که بر اساس درخواست مدیران دستگاه‌ها و با هماهنگی بخشداران مرکزی و بندر کیاشهر و نماینده شهرستان بر اساس اولویت‌ها توزیع‌شده است.
وی افزود: اعتقادداریم که اگر روستاها همیار مدیران اجرایی در طرح‌های روستایی باشند همه از آن استقبال می‌کنند زیرا نگاه مدیران توسعه روستاها در ابعاد مختلف عمرانی است.
در این جلسه اقدامی دبیر کمیته برنامه‌ریزی استان پس از ارائه آمار تخصیص بودجه دستگاه‌های اجرایی گفت: بر اساس دستورالعمل دولت برای ارتقای شاخص‌های شهرستان هیچ‌گونه اعتباری در بخش فیزیکی اداری در نظر گرفته نشده است و هزینه کردن در این بخش ممنوع است.
در این نشست شهردار آستانه‌اشرفیه نیز با اشاره به تخصیص ۸۶۱ میلیون تومانی از این ردیف گفت: از میزان اعتبار تخصیص‌یافته ۴۲۵ میلیون برای اسفالت و ۴۳۶ میلیون برای طرح توسعه حرم پیشنهاد داده بودیم که به ۴۷۸ میلیون تومان رسیده است.
علی شفیعی افزود: از میزان اعتبار تخصیص‌یافته ۱۰۰ میلیون تومان برای بند انحرافی و ۲۰۰ میلیون تومان برای پل شهید بهمن یار و مبلغ ۵۰ میلیون تومان برای اسفالت در نظر گرفته‌شده است.
وی تأکید کرد با مبلغ ۵۰ میلیون تومان حتی یک کوچه را هم نمی‌توان اسفالت کرد و این در حالی است که اگر ۵۰ درصد اعتبار بودجه محقق شود.
در این جلسه مدیران جهاد کشاورزی، راه، مسکن و شهرسازی، آب شرق، آبفای و آبفار، فرهنگ و ارشاد اسلامی، نهاد کتابخانه‌های عمومی و … از میزان اعتبار تخصیص داده‌شده گزارشی را ارائه و مسائل مبتلابه خود را مطرح کردند.

IMG_8121 IMG_8131 IMG_8133 IMG_8134 IMG_8137 IMG_8138 IMG_8146 IMG_8155 IMG_8158IMG_8148

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است