دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۱۶
آخرین اخبار
11 خرداد 1395 ، ساعت 18:43 2,073 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15558

تسلیت و تقدیر فرماندار آستانه اشرفیه از همسر و خانواده جوانی که ۸عضو بدنش اهدا شد

فرماندار آستانه اشرفیه به همراه بخشدار مرکزی عصر امروز با حضور در منزل جوان مرحوم روح الله صفرپور  ضمن عرض تسلیت به خانواده و همسر شان از اهدای عضو آن مرحوم برای حیات و کاهش آلام دیگر هموطنان نیازمند به اهدای عضو تقدیر و تشکر کرد.

به گزار ش جلال شرق ،روح الله صفر پور که بر اثر عارضه سکته مغزی در بیمارستان پورسینا رشت دارفانی را وداع کرده بود با رضایت اولیای و خانواده مرحوم  جوارح و اعضای مورد استفاده وی  برای پیوند جراحی شد   تا به دیگر بیماران نیازمند پیوند زده شود.

یکی از اعضای خانواده در این دیدار به شرح زندگی جوان ناکام روح الله صفر پور پرداخت و ضمن اظهار رضایتمندی از رفتار و برخورد فرماندار در منزل آن مرحوم بعضی از کاستی ها و قصوری که در انتقال مرحوم از بیمارستان کوثر به پور سینا به وجود آمد اظهار گله مندی کردند.

رحیم حیدری در این دیدار قول مساعد دادند که موضوع را  از طریق مجاری مربوط پی گیری و در رفع مشکلات و موانع  بیماران اورژانسی تمهیدات بهتری اندیشیده شود.

لازم به یاد آری است که روح الله صفر پور به هنگام فوت ۳۵ سال از بهار زندگی وی سپری شده بود و دارای یک فرزند دختر ۳ساله و ساکن روستای گوهردان آستانه اشرفیه بوده است.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است