یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۱۲
آخرین اخبار
21 تیر 1395 ، ساعت 21:59 1,804 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17877

تسهیلات اسکان آموزش و پرورش آستانه اشرفیه برای مسافران تابستانی

در سومین نشست عصر امروز شورای آموزش و پرورش آستانه اشرفیه در سال جاری درباره ارائه تسهیلات اسکان مسافران برای طرح تابستانی ، پروژه مهر و ستاد ثبت نام مورد بررسی قرار گرفت.

به گزار ش جلال شرق ، مدیر آموزش و پرورش آستانه اشرفیه ازاختصاص ۶۴ کلاس درس ۶ واحد آموزشی ( ۳۳ کلاس درجه الف و ۳۱ کلاس درجه ب ) برای اسکان مهمانان تابستانی ؛ و پذیرش و اسکان ۴۰۰ نفر مهمان تابستانی تاکنون خبر داد و گفت: ظرف هفته آینده یک واحد آموزشی با ده کلاس درس نیز به ظرفیت اسکان مدارس افزوده خواهد شد.

اسماعیل همایونی با ارائه گزارشی  به تشریح برنامه های این مدیریت طی یکماهه اخیر پرداخت و اظهار کرد: هدایت تحصیلی،طرح پوشش،طرح سنجش ، طرح هجرت ، طرح بهسازی و زیبا سازی مدارس  از جمله اقداماتی بوده است که انجام گرفته است.

وی در ادامه با توجه به گزارش ارائه شده در باره  وضعیت نامناسب دبستان شهید لواسانی ماشک ضمن تسریع در  بازدید میدانی در جهت مقاوم سازی ، بهسازی و آماده سازی دبستان یادشده خواستار اقدام ضربتی برای  آماده شدن درمهر ماه ۹۵ شد.

فرماندار شهرستان استانه اشرفیه  از جوزه عملکردی مدیریت آموزش و پرورش ،مدیران مدارس و انجمن اولیا و مربیان  که در طی تابستان در تلاش هستند که کاستی های مدارس را برطرف و فضا را برای مهر آماده سازند تقدیر و تشکر کرد.

رحیم حیدری  خواستار به کارگیری بسیج سازندگی و دانشجویی برای آماده سازی مدارس شد  و در جهت بهبود و پیشرفت مطلوب تر امور توصیه های لازم را ارائه کرد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است