چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۴۰
آخرین اخبار
16 مهر 1394 ، ساعت 20:49 2,240 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4263

تصاویری از وضعیت آبگرفتگی خیابان و معابر آستانه اشرفیه

به گزارش سرویس اجتماعی جلال شرق ، شاید معضبل آب گرفتگی خیابانها و معابر عمومی از مشکلات مبتلابه همه شهرهای استان گیلان باشدو شهر آستانه اشرفیه با توجه به بافت جغرافیایی که مرکز شهر نسبت به رودهای جاری در این شهرستان از سطح ارتفاع کمتری برخورداراست این معضل با کوچکترین بارندگی خود را بیشتر نشان می دهد.

البته مدیریت شهری در تمام اداوار شورای شهر ، نمایندگان مجلس و مسئولین سیاسی شهرستان اقداماتی را انجام دادند ولی تاکنون یک راه کار اساسی برای برون رفت از این معضل اجتماعی ارائه نشده است .

اگر چه در این دوره  مدیریت سیاسی ومدیریت شهری فعلی اقداماتی جهت برون رفت از آبگرفتگی  از جمله لوله گذاری خیابان فردوسی با هزینه میلیاردی  اقدام شده است ولی بقول آن شاعر پارسی زبان « صلاح کار کجا و من خراب کجا »

اگر  ریزش باران آسمانی  آن طور که شامگاه پنجشنبه باریده است ساعتی ادامه یاید آیا براستی می توان از ضرر و خساراتی که شهروندان و در کل به جامعه شهری وارد می شود جبران کرد؟

جا دارد مدیریت شهری اقدامات عاجل خود را برای برون رفت از این معضل اجتماعی با احداث فاضلاب  صنعتی که حرف و حدیث های آن در شورای شهر هم در سال گذشته مطرح و به توافقاتی رسیده بود نگاه ویژه ای داشته باشد .

عکس های زیر در مراحل اولیه ریزش سیل آسا باران از مناطق مختلف این شهرستان تهیه شده است و خود گویای واقعیت های موجود شهرستان است.

IMG_8055 IMG_8056 IMG_8067 IMG_8068 IMG_8070 IMG_8073 IMG_8077 IMG_8079 IMG_8082 IMG_8098

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است