دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۳۴
آخرین اخبار
22 تیر 1395 ، ساعت 17:49 1,815 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17936

تصاویر برگزاری مانور اداره گاز آستانه اشرفیه به هنگام بروز حوادث غیر مترقبه

مانور آمادگی اداره گاز  آستانه اشرفیه به هنگام بروز حوادث غیر مترقبه و طبیعی پیش از ظهر امروز در جلوی این اداره برگزارشد.

به گزار ش جلال شرق ، رئیس اداره گاز آستانه اشرفیه هدف از برگزاری این مانور  را اعلام آمادگی اداره تابعه را برای بروز حوادثی  مانند وقوع زلزله احتمالی نام برد و گفت: در این مانور در مرحله اول اطفای حریق ، حمل مصدوم  قطع گاز و شکستگی علمک و به دست گرفتن کنترل اوضاع به مرحله اجرا در می آید.

عبدالله ضمیری افزود : پس از حضور نیروهای امدادی ، به محل حادثه اعم از حضور اورژانس ، اماد و نجات هلال احمر ، آتش نشانی ، نیروهای انتظامی و امنیتی ، پلیس راهوار ، اداره برق ، آب  به ارزیابی از اوضاع منطقه و تصمیم گیری  برای برون رفت از حادثه و کنترل آن خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: در این مانور ضمن آمادگی کنترل حادثه برای جلوگیری از خسارات بیشتر ، اصلاح پارگی شبکه گاز ، ارزیابی خسارت به سه ایستگاه شهری ،  اتصال گاز جمعی از مشترکین  قطع شده به هنگام بروز حادثه    با همکاری نیروهای بسیجی  ، کمک از نیروهای متخصص ایستگاه گاز دیگرشهرهای هم جوار برای ترمیم و اصلاح ایستگاه در این مانور به مرحله اجرا در می آید.

تصاویر زیر توسط محمد جواد داداشی ثبت و ضبط شده است

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است