یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۱۵
آخرین اخبار
29 بهمن 1394 ، ساعت 12:10 1,981 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10797
آغاز تبلیغات 6 هزار و 229 نامزد انتخابات مجلس از 8 صبح امروز؛

تعرفه‌ها و صندوق‌های اخذ رأی به تمام استان‌ها تحویل شد

مردم در سراسر کشور هشت روز دیگر پای صندوق های رای به نامزد مورد علاقه خود رای می دهند تا ۲۹۰ نفر به کرسی های بهارستان و ۹۹ منتخب آنها هم بر صندلی های خبرگان تکیه بزنند.

به گزارش جلال شرق ، تبلیغات نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی از ۸ صبح امروز کلید خورد که مردم در سراسر کشور هشت روز دیگر پای صندوق های رای به نامزد مورد علاقه خود رای می دهند تا ۲۹۰ نفر به کرسی های بهارستان و ۹۹ نفر بر صندلی های خبرگان تکیه بزنند.

محمد حسین مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور طی سخنانی درباره آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: تبلیغات ۶ هزار و ۲۲۹ نفر  نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۸ صبح امروز آغاز شده و تا یک هفته ادامه خواهد داشت.
وی بر رعایت قانون و اخلاق مداری نامزدها و هواداران آنها را تاکید کرد و گفت: هیچ دستگاه دولتی حق تبلیغ برای نامزد انتخاباتی را نخواهد داشت.
معاون سیاسی وزیر کشور در خصوص تبلیغات در فضای مجازی نیز تصریح کرد: کمیته‌ای تخصصی عملکرد همه نامزدها در فضای مجازی را رصد می کند.
رئیس ستاد انتخابات کشور درباره تدوین دستورالعمل نحوه تبلیغات در فضای مجازی بیان کرد: برای تبلیغات در فضای مجازی دستورالعملی تدوین شده که امروز به همه نامزدها ابلاغ می‌شود.
مقیمی همچنین از تأمین همه نیازهای تدارکاتی انتخابات هفتم اسفند خبر داد، خاطرنشان کرد: تعرفه ها و صندوقهای رأی به استانها و شهرستانها تحویل داده شده است./خبرگزاری صدا و سیما
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است