پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۰۵
آخرین اخبار
3 بهمن 1401 ، ساعت 09:33 209 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :75806

تعریف ۶۷ پروژه با اعتبار یک هزار میلیارد ریال در دهه فجر شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر

فرماندار آستانه‌اشرفیه در دومین جلسه ستاد دهه فجر که درسالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزارشد از افتتاح ۶۷پروژه با اعتباری بالغ بر یک هزار میلیارد ریال در شهرها و روستاهای آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در این دهه خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، خسرو آرنگ با اشاره به تشکیل ۲۰کمیته در این شهرستان ،به سیاست گذاری این کمیته ها و اقدامات انجام گرفته اشاره کرد و اظهار کرد:روسای کمیته ها در بزرگداشت دهه فجر باید بر اساس مکنونات قلبی خود به فعالیت بپردازند و با فعال شدن زیر مجموعه کمیته ها عملا جمع بیشتری برای مردمی کردن این جشن گام برداشته شود.
وی با بیان اینکه هنوز روز شمار انقلاب از مسئولین بالا دستی ابلاغ نشده است گفت:تا کنون ۶۷ پروژه در مدیریت شهری و روستایی شکل گرفته است که بالغ بر یک هزار میلیارد ریال اعتبار تعریف شده است.
رئیس ستاد دهه فجر شهرستان آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه بیشترین پروژه در مدیریت شهری آستانه و کیاشهر است افزود: در خوزه برق بیش از ۱۶ پروزه و در حوزه آبرسانی بالغ بر ۲۰میلیارد ریال پروژه های افتتاحیه خواهیم شد.
در ادامه روسای کمیته ها سناد دهه فجر ضمن دریافت حکم خود گزارشی را در حوزه اداری و اقدام انجام شده به اعضای ستاد ارائه دادند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است