پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۳۲
آخرین اخبار
29 بهمن 1394 ، ساعت 10:45 1,918 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10787

تعیین ۴۰ نقطه در آستانه اشرفیه برای نصب پوسترهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی

شهردار آستانه اشرفیه از تعیین ۴۰ نقطه در این شهر برای نصب پوسترهای تبلیغاتی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
عبدالرضا سلیمانی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار جلال شرق طول هر یک از این نقاط را ۱۰ متر عنوان کرد و گفت: تعیین این نقاط با هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان صورت گرفته است.
وی ادامه داد: تعیین این جایگاه ها با هدف ساماندهی تبلیغات نامزدهای انتخاباتی و همچنین حفظ نظافت و پاکیزگی شهر آستانه اشرفیه صورت گرفته است.
سلیمانی همچنین با اشاره به آغاز فعالیت های تبلیغاتی نامزدها افزود: انتظار می رود پوسترهای نامزدهای انتخاباتی در این شهرستان، فقط در نقاط تعیین شده نصب شود.
شهرستان آستانه اشرفیه با دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر، در ۳۵ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع شده و تا زمان حاضر، ۱۱ نامزد برای کسب یک کرسی نمایندگی این شهرستان در خانه ملت، با هم رقابت می کنند.
تعداد ۱۴۴ شعبه اخذ رأی در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان آستانه اشرفیه پیش بینی شده که از این تعداد، ۲۷ شعبه اخذ رأی در شهر آستانه اشرفیه و تعداد ۱۱ شعبه اخذ رای در شهر بندرکیاشهر است.
همچنین ۷۱ شعبه اخذ رأی در روستاهای بخش مرکزی و تعداد ۳۵ شعبه اخذ رأی در روستاهای بخش بندرکیاشهر استقرار دارد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است