چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۴۸
آخرین اخبار
15 بهمن 1394 ، ساعت 17:21 5,132 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9951

تقدیر از مجریان و دانش آموزان منتخب جشنواره جابربن حیان بندر کیاشهر

طی همایشی از مجریان و دانش آموزان جشنواره جابر بن حیان مدارس ابتدایی بندر کیاشهر در سالن تربیتی و فرهنگی حسابی تقدیر به عمل آمد.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، رئیس اداره آموز شو پرورش بندر کیاشهر در آغاز این جشنواره روند رو به رشد دانش آموزان این بخش را در جشنواره خوارزمی قابل‌ستایش ذکر کرد و گفت: این بخش توانسته است در جشنواره استانی ۴ رتبه برتر گیلان را از آن خود کند.
ناصر رحیمی نژاد به بررسی افزایش شرکت‌کننده طی سه سال اخیر پرداخت و اظهار کرد : در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ طی سه مرحله ما موفق شدیم به ترتیب از ۱۱۳ نفر رتبه برتر مدارس جشنواره و ۱۵۳ نفر از شرکت‌کنندگان مسابقات فرهنگی و هنری و امروز از ۲۴۲ نفر از دانش آموزان جشنواره خوارزمی تجلیل کنیم که در هیچ کجای ناحیه استان گیلان طی این سه سال این اتفاق نیفتاده است.
همین مقام مسئول بابیان اینکه ۱۵ طرح منطقه‌ای در سال ۹۱تحصیلی و ۲۲طرح در سال تحصیلی ۹۲و ۴۸ طرح در سال ۹۳تحصیلی به مسابقات منطقه‌ای راه یافتند که بیش از ۱۰۰درصد موفقیت داشته‌ایم .

IMG_1059
رحیمی نژاد اضافه کرد در آغاز جشنواره خوارزمی در سال تحصیلی ۹۱ از سوی مدارس ۱۲۱ طرح و در سال تحصیلی ۹۲ از سوی دانش آموزان ۱۵۰ طرح و در سال تحصیلی ۹۳ دانش آموزان مدارس این شهرستان با ۲۴۲ طرح در جشنواره خوارزمی حضور یافتند .
رئیس اداره آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه منتخبین منطقه را طی سه سال اخیر به ترتیب ، ۳۳نفر ، ۶۵ نفر و ۱۴۱ نفر نام برد که در این مدت در سال تحصیلی ۹۱ از یازده معلم و در سال تحصیلی ۹۲ از یازده معلم و در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ از ۳۳ معلم تقدیر شد.
رحیمی نژاد وی هزینه تقدیر از دانش آموزان شرکت‌کننده در جشنواره طرح جابر حیان را در سال ۹۲ بالغ‌بر ۳۰۰هزار تومان و در سال ۹۳ ، یک‌میلیون و ۲۰۰هزار تومان و در سال ۹۴ با حمایت نماینده و بخشدار مرکزی ۴میلیون و ۴۰۰هزار تومان نام برد.
در این همایش حجت‌الاسلام کریمی امام‌جمعه بندر کیاشهر با تبریک دهه مبارک فجر طی سخنانی کوتاه از حضور پرشور دانش آموزان و اولیای آنان در مسابقات علمی جشنواره تقدیر و تشکر کرد .
در ادامه محمدحسین قربانی از تلاش‌های دانش آموزان در کسب رتبه‌های برتر منطقه‌ای تقدیر و همدلی و دلسوزی والدین و معلمان را در کسب این موفقیت تأثیرگذار نام برد.
نماینده مردم آستانه و بندر کیاشهر بابیان اینکه کار علمی دانش آموزان قابل‌ستایش است و رمز علمی و موفقیت دانش آموزان بر سه‌پایه ، معلم ، اراده و والدین استوار است گفت: حرکت روبه‌جلو آموز شو پرورش بندر کیاشهر می‌تواند الگویی برای دوستان باشد و باید قدر معلمان و متصدیان تعلیم و تربیت را بدانیم .
در پایان از معلمان ، گروه‌های دانش‌آموزی و مدیران و معاونان یازده آموزشگاه‌های برتر و برگزیده بندر کیاشهر با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.

IMG_1005 IMG_1014 IMG_1015 IMG_1022 IMG_1026 IMG_1027 IMG_1040 IMG_1053 IMG_1070 IMG_1084 IMG_1099 IMG_1106

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است