سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
15 اکتبر 2015 ، ساعت 15:19 1,033 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4533

تقدیر قائم مقام وزیر کشور از سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان

قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی و مسئوول ساماندهی، هماهنگی و نظارت بر سواحل استان گیلان از سرپرست اداره کل امور اجتماعی فرهنگی استانداری گیلان تقدیر کرد.
به گزارش جلال شرق ، در متن تقدیرنامه دکتر مرتضی میرباقری به یونس رنجکش که دبیر ستاد ساماندهی سواحل و تفرجگاه های ساحلی گیلان نیز هست آمده است : توسعه و پیشرفت ایران اسلامی مرهون همت تلاش مخلصانه کارگزاران خدوم و دلسوزی است که همواره در جهت رشد و تعالی کشور در عرصه های گوناگون گام برداشته و خدمتگزاری را افتخار بزرگ برای خویش می دانند.
در ادامه این تقدیر نامه اضافه شده است : نگاشت لبخند رضایت و برق امید بر چهره هموطنان هدیه گرانبهایی است که ثمره توفیقات الهی عوامل وظیفه شناس و تاثیر گزار در ارائه خدمات شایسته و تعامل هوشمندانه دستگاهها و همدلی و همزبانی دولت و ملت در امر ساماندهی سواحل کشور است.
دکتر میرباقری در این لوح تقدیر آورده است: در این راستا اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های سازنده و موثر جنابعالی و مجموعه همکاران تان از خدای متعال استمرار توفیقات در ظل توجهات حضرت بقیه الله الا عظم روحی فدا ه و تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب را در دولت تدبیر و امید مسئلت دارم.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است