دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۱:۳۴
آخرین اخبار
4 تیر 1401 ، ساعت 17:37 352 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :70959

تقدیر و تشکر فاطمه علیزاده بخشدارمرکزی آستانه‌اشرفیه از مردم و شهروندان این شهرستان

تقدیر و تشکر سرکارخانم فاطمه علیزاده بخشدارمرکزی آستانه‌اشرفیه از مردم و شهروندان این شهرستان
جلال شرق ، خداوند را شاکرم که بر من منت نهاد و توفیق خدمت خالصانه به مردم خوب و خونگرم بخش مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه را نصیبم کرد و عنایت نمود تا قریب به یک سال و نیم به عنوان خادمی کوچک از آنچه در توان دارم، برای ادای این عبادت بزرگ و دینی که از این خطه بر دوش خود احساس میکردم فرو نگذارم.
بدون شک هر گونه تلاش و خدمت انجام شده در سایه الطاف خداوندی و همت و تلاش تمامی همکاران پرتلاش بخشداری، دهیاران، شوراهای اسلامی توانمند، شورای بخش همراه و همدلی مردم شریف  بوده است. برخود فرض میدانم اکنون که بار گران تکلیف و مسئولیت از دوش من  برداشته شده است ؛از تمامی مردم شریف منطقه و نیز کلیه شوراهای اسلامی و دهیاران پرتلاش که با همدلی، همراهی، و پشتیبانی بی دریغشان موجبات ارتقای زیرساخت های عمران و آبادانی همه جانبه منطقه را فراهم آوردند، صمیمانه تشکر و قدردانی و از قصورهای احتمالی و ناخواسته عذرخواهی و طلب حلالیت نمایم.
ضمن آرزوی توفیق برای تمامی خدمت گزاران به نظام اسلامی  و مردم شریف و شایسته خدمت بخش مرکزی اعلام می دارم در هر پست و مقام دیگری که تکلیف خدمت داشته باشم ؛ همواره خود را خدمتگزار این منطقه و مردم سختکوش وشریف آن خواهم دانست .
ارادتمند شما
فاطمه علیزاده

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است