پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۳۴
آخرین اخبار
2 خرداد 1395 ، ساعت 19:18 1,840 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15135
نکو :

تقسیمات کشوری و آمایش سرزمینی باید در یک لایحه مورد بررسی قرار گیرد

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان گفت: تقسیمات کشوری و آمایش سرزمینی در یک لایحه باید مورد بررسی قرار گیرد که لازم است زمان بیشتری نیز برای بررسی توامان این دو موضوع در یک لایحه مقرر شود.

به گزارش جلال شرق ، ابراهیم نکو  در خصوص تهیه لایحه تقسیمات کشوری و احتمال ارائه آن به مجلس شورای اسلامی در آینده، اظهار داشت: تقدیم این لایحه به مجلس توام با موضوع بررسی آمایش سرزمینی در مجلس می‌تواند انجام شود.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بعد از تصویب همزمان لایحه تقسیمات کشوری و آمایش سرزمینی می توان این بازنگری در تقسیمات کشوری را اجرائی کرد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ادامه داد: با توجه به اشکالاتی که وجود دارد، بازنگری در تقسیمات کشوری قطعا یک ضرورت است.

نکو با بیان اینکه تصویب لایحه تقسیمات کشوری نگرانی های موجود را کاهش می دهد، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نگرانی های فراوانی در خصوص بازنگری تقسیمات کشوری دارند که با این لایحه می توان این نگرانی ها را برطرف کرد.

وی افزود: اگر بتوان لایحه تقسیمات کشوری را همزمان با آمایش سرزمینی را در مجلس شورای اسلامی با کمک کارشناسان مرکز پژوهش ها و وزارت خانه های متعدد بررسی شود می توان این موضوع را با پیشنهاد نمایندگان در دستور کار این لایحه قرار داد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ادامه داد: تقسیمات کشوری و آمایش سرزمینی در یک لایحه باید مورد بررسی قرار گیرد که لازم است زمان بیشتری نیز برای بررسی توامان این دو موضوع در یک لایحه مقرر شود./ خانه ی ملت

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است