دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۳۴
آخرین اخبار
14 بهمن 1394 ، ساعت 16:38 1,953 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9846
فرماندار آستانه‌اشرفیه در بهره‌برداری از یک پروژه صنعتی:

تلاش شهرستان برای رفع موانع شهرک صنعتی است

فرماندار آستانه‌اشرفیه پیش از ظهر امروز در بهره‌برداری از پروژه صنایع گیلان پلاستیک در شهر صنعتی پرکا پشت این شهرستان گفت: تلاش شهرستان برای رفع موانع شهرک صنعتی است.
به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری بابیان اینکه اقتصاد مقاومتی، کمتر شکننده است و در مقابل تحریم‌های استکباری کمتر آسیب‌پذیر است اظهار کرد: سرمایه‌داری که در دو بخش تولید و بازار فروش سرمایه خود را به کار می‌گیرد می‌تواند موفق باشد و درنهایت باکیفیت کار در بخش صادرات فعال گردد.
وی بابیان اینکه با تشکیل یک کارگروه درصدد شناسایی و رفع موانع شهرک‌های صنعتی هستیم افزود: یک بخش از مراکز تولید، بازار است که اگر سرمایه‌گذار نتواند تولید خود را در بازار بفروشد شکننده خواهد بود.
حیدری بر شناسایی محصول در بازار و تلاش برای عرضه آن خاطرنشان کرد: با بالا بردن کیفیت محصول می‌توانیم ضریب اطمینان از محصول تولیدی خود را در بازار بالا ببریم و تلاش کنیم محصول ما هرروز بهتر از گذشته عرضه شود.

IMG_0810
نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر با تبریک ایام‌الله دهه فجر گفت: خوشحالیم که امروز درجایی پا گذاشتیم که عرصه تولید و اشتغال است.
محمدحسین قربانی با اشاره به نرخ بیکاری در استان گیلان و کمک برای برون‌رفت از رکود اقتصادی از طریق تولید اظهار کرد: اگر ۳۰ درصد هدفمندی یارانه‌ها به سمت تولید هدایت می‌شد، وضعیت امروز ما بهتر از گذشته بوده است.
وی تصریح کرد: ما باید فضای کسب‌وکار را بهتر رونق دهیم و سرمایه‌های فراوان و سرگردان را در گیلان در بخش تولید به‌کارگیریم.
قربانی بابیان اینکه همه ما باید به دولت کمک کنیم تا زمینه تولید و اشتغال فراهم شود اضافه کرد: خوشحالیم که در قانون ششم هم مالیات و هم سرمایه به‌طور ویژه دیده‌شده است که در آینده نه‌چندان دور می‌توانیم این قانون را برای حمایت در بخش تولید به کار بگیریم.
لازم به یادآوری است صنایع گیلان پلاستیک در زمینی به مساحت ۱۴۰۰ مترمربع و با زیر بنایی ۱۷۰ متر و بااعتبار ۸۰۰ میلیون تومان راه‌اندازی شده است که تولیدکننده ظروف خانگی، قطعات و ظروف صنعتی، فیلم، است و برای ۱۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است و محصولاتت این شرکت به استان‌های هم‌جوار مازندران، اردبیل و زنجان عرضه می‌شود.

IMG_0766 IMG_0777 IMG_0793 IMG_0805 IMG_0818 IMG_0824

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است