چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۴۹
آخرین اخبار
4 اردیبهشت 1395 ، ساعت 23:42 2,194 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :13715

تودیع و معارفه آب فاضلاب آستانه اشرفیه

باحضور مهندس احمدی مدیر عامل آبفای استان تودیع و معارفه رئیس آبفای آستانه اشرفیه در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش جلال شرق ، فرماندار آستانه اشرفیه در این مراسم با بیان اینکه مجموعه آبفای استان دارای نیروهای بسیار خوبی است گفت: وجود نیروهای خوب باعث وفاق داخلی در مجموعه اداری شده است و با یک انسجام فکری و عملی که بر اساس یک منطق درست توسط آقای علوی پی ریزی شده است برنامه ها پی گیری می شد.

رحیم حیدری مجموعه اداری شهرستان را تصویری از یک پازل بزرگ عنوان کرد که همه ادرات و نهادها باید به عنوان یک واحد و متحد در کنار هم کار  کنند و مدیر آبفای شهرستان توانست در این پازل نقش خود را به خوبی ایفا کند.

وی خطاب به مدبر جدید آبفای شهرستان خاطر نشان کرد:با تلاش و پی گیری شما که نیروی جوان نیز هستید و با حمایت مهندس احمدی و رایزنی و مشورت با سید ضیا علوی امیدواریم که مردم از عملکرد شما رضایت داشته باشند.

در این مراسم سید ضیا علوی با ارایه گزارشی از اقدامات خود در زمان تصدی آبفای آستانه اشرفیه توصیه کرد با فراهم شدن زیر ساخت ها در بخش آب شرب وتصفیه خانه صنعتی در این شهرستان از کارهای موازی خود داری شود.

در ادامه کامبیز اسماعیلی به سمت رئیس آب و فاضلاب آستانه اشرفیه معرفی و از تلاش های سید ضیا علوی قدر دانی شد.

به گزارش جلال شرق کامبیز اسماعیلی مدیر آبفای لاهیجان بوده است که به شهرستان آستانه اشرفیه آمده و سید ضیا علوی به عنوان مدیر آبفای لنگرود به ایفای خدمت مشغول خواهند بود

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است