جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
21 شهریور 1395 ، ساعت 11:35 1,888 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :20996

تودیع و معارفه رئیس جدید اداره گاز آستانه اشرفیه+ تصاویر

مدیر کل گاز استان گیلان صبح امروز با حضور در دفتر فرمانداری  شهرستان استانه اشرفیه  رئیس جدید اداره گاز این شهرستان  را معرفی کرد.

به گزارش جلال شرق ، جمشید ظهیری  با معرفی رجب پناهی  به عنوان رئیس جدید از تلاش های عبدالله ضمیری که در زمان تصدی خود این شهرستان را به شهر سبز رساند تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار آستانه اشرفیه ضمن قدر دانی از تلاش های عبدالله ضمیری  گفت: فضایی که در شهرستان ترسیم شده است فضای همدلی و همگرایی است و این فضا به صورت جزیزه ای عمل نمی کند  بلکه همه ادارات در ارتباط و متصل بهم عمل می کنند.

رحیم حیدری افزود : در این  شهرستان هیچ اداره ای ، اداره دیگر را رقیب خود نمی داند زیرا می داند که توفیق هر کدام از ادارات این شهرستان در واقع توفیق نظام جمهوری اسلامی است .

در مراسم تودیع و معارفه عبدالله ضمیری گزارشی را از روند اقدامات انجام گرفته اطلاع رساند و با بیان اینکه تمام روستاهای این شهرستان دارای گاز هستند افزود این شهرستان دارای ۴۴۵۲۰ مشترک در آستانه و کیاشهر  است و امیدواریم تعداد متقاضیان باقی مانده علمک در روستاهای این شهرستان که نزدیک به ۸۵۰ خانوار است  تا دهه فجر به پایان برسد.

به گزارش جلال شرق ، عبدالله ضمیری به سمت اداره گاز شهرستان رودسر انتخاب  شده است

img_2404 img_2405 img_2407 img_2417 img_2419

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است