پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۹:۲۸
آخرین اخبار
8 فروردین 1402 ، ساعت 20:26 257 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :77458

توزیع ۴۸۵۳ نهال صنوبر به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) آستانه اشرفیه

،در هشتمین روز از سال جدید ۴۸۵۳ نهال صنوبر در راستای توانمند سازی مددجویان از سوی کمیته امداد امام خمینی ره آستانه اشرفیه دربین مددجویان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، ایرج دهدار ؛رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن تبریک سال جدید از توزیع نهال صنوبر در راستای توانمند سازی مددجویان کمیته امداد گفت و افزود:
در راستای تحقق شعار سال۱۴۰۲ بنا فرمایشات مقام معظم رهبری «مهار تورم و رشد تولید »اقدام به توزیع ۴۸۵۳ نهال صنوبر به مددجویان کمیته امداد شد.

وی توانمندی سازی خانواده های مددجویان را یکی اهداف کمیته امداد بیان کرد و افزود:یکی از سیاست های کمیته امدادضمن توانمند سازی خانواده های مددجو رسیدن به مقوله خود اتکایی و خودکفایی می باشد که بمنظور رفع نیازهای خود با کشت نهال و فروش آن به درآمد زایی برسند .

دهدار با اشاره فرارسیدن ۱۳ فروردین ؛روز طبیعت و توجه ویژه به محیط زیست و پایداری زیستی اظهار کرد:با کشت نهال می توان به حفظ محیط زیست و منابع زیستی برای آیندگان کمک کرد.

گفتنی است که نهال کار نمونه کشور از تاریخچه نهال صنوبر و مراحل کاشت آن برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی ره آین شهرستان مباحثی را مطرح کرد .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است