چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
14 آبان 1396 ، ساعت 20:03 2,276 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :34027
بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه :

توسعه کشور نیازمند نیروهای سالم و پویا است

بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه  در جمع دانش‌آموزان ورزشکار مدارس آستانه‌اشرفیه گفت: هر کشوری برای رشد و توسعه نیازمند نیروهای سالم ، پویا و فعال است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق ، محمدحسن خواه   در مراسم اختتامیه مسابقات دوومیدانی دانش‌آموزان مدارس آستانه‌اشرفیه ، ضمن گرامیداشت روز دانش‌آموز اظهار کرد : فکر و اندیشه افراد با آموختن علم پربار و شکوفا می‌گردد و ورزش نیز موجب ایجاد نشاط و شادابی جسم و روح انسان می‌گردد.

وی با اشاره به جمله معروف  « عقل سالم در بدن سالم است » افزود : رشد و تعالی انسان از پایه‌های آغازین زندگی او شروع می‌شود و اگر ما در ابتدای نوجوانی و جوانی به ورزش بپردازیم  زمینه اعتلای خود را فراهم می‌سازیم .

حسن خواه به‌ضرورت برنامه‌ریزی در امر ورزش پرداخت و از دانش‌آموزان خواست  با توجه به شرایط سنی خود در ارتقای علمی و ورزشی خود کوشا باشند.

به گزارش خبرنگار ورزشی جلال شرق،هم‌زمان با فرارسیدن روز دانش‌آموز مسابقات دوومیدانی مقاطع ابتدایی ،پایه اول و دوم متوسطه آموزشگاه‌های شهرستان آستانه‌اشرفیه جهت معرفی نفرات برتر برای حضور در مسابقات آموزشگاه‌های گیلان در محل مدرسه نبوت روستای تجن گو که برگزار شد.

این دوره از مسابقات  با حضور بیش از ۱۱۰ نفر از دانش‌آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی برگزار شد که در پایان در مقطع ابتدایی ( به مسافت ۲ کیلومتر) مدارس حشمت کورکاء ، حقیقت پسند آستانه‌اشرفیه و ابوذر کشل به مقام‌های اول تا سوم دست‌یافتند.

در مقطع پایه اول متوسطه این دوره از مسابقات نیز که به طول ۳ کیلومتر برگزار شد ، مدرسه شهید منتظری روستای کار سیدان به مقام اول دست‌یافت و مدارس نبوت تجن گو که و شهید بهشتی آستانه‌اشرفیه نیز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در مقطع پایه دوم متوسطه این مسابقات نیز ( به طول ۵ کیلومتر) مدارس شهید رجایی آستانه‌اشرفیه ، شهدای نیاکو و هنرستان طالقانی مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در مراسم اختتامیه این مسابقات نیز به نفرات برتر جوایزی از سوی دهیاری روستای تجن گو که اهدا شد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است