سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
12 آگوست 2015 ، ساعت 07:14 672 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1446

تکذیبیه انصاری در مورد تذکر رسایی در جلسه علنی/نقل قول رسایی نادرست بود

معاون پارلمانی رییس جمهور ضمن تکذیب نقل قول حمیدرسایی در جلسه علنی امروز از وی گفت: در جلسه علنی روز یکشنبه ۱۸ مرداد به صورت عبوری از من در خصوص زمان تقدیم لایحه برجام به مجلس سوال کردند که در پاسخ گفتم موضوع در حال بررسی می باشد البته به صورت شوخی نیز گفته شد که مجلس لوایح و طرح های زیادی در دستور کار دارد.

به گزارش جلال شرق ، مجید انصاری  با اشاره به تذکر حمیدرسایی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جناب آقای رسایی در تذکر خود در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی مطلبی را از من نقل کردند که نادرست بود و تکذیب می گردد.

معاون پارلمانی رییس جمهور در ادامه این مطلب افزود:ایشان در جلسه علنی روز یکشنبه ۱۸ مرداد به صورت عبوری از من در خصوص زمان تقدیم لایحه برجام به مجلس سوال کردند که در پاسخ گفتم موضوع در حال بررسی می باشد البته به صورت شوخی نیز گفته شد که مجلس لوایح و طرح های زیادی در دستور کار دارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت حمیدرسایی در جلسه علنی امروز در اخطارقانون اساسی گفت:دولت مطرح کرده است که قصد ارسال توافق را به صورت لایحه به مجلس ندارد و روز گذشته بنده از آقای انصاری در این باره سوال کردم که او با خنده و شوخی گفت که قصد چنین کاری را نداریم./خانه ملت

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است