جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۲:۵۷
آخرین اخبار
24 فروردین 1395 ، ساعت 07:37 2,194 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :13206

تکرار ادعای مقامات آمریکایی درباره برجام؛ جک لو: توافقنامه ایران نتیجه مستقیم فشار مالی است

وزیر خزانه داری آمریکا گفت: نهادهای مالی بین المللی باعث تقویت نفوذ آمریکا درعرصه جهانی می شوند.

به گزارش جلال شرق ،جک لو در اظهارات خود در موسسه شورای روابط خارجی آمریکا گفت: ما با شرکای بین المللی خود به توافقنامه هایی مثل همکاری های دوسوی اقیانوس آرام، توافقنامه تاریخی تغییرات آب و هوایی و توافقنامه هسته ای ایران دست یافتیم. ما همچنین راهبردها برای مقابله با تامین مالی تروریست ها را افزایش دادیم اما برای اطمینان یافتن از نقش جهانی ما و اینکه این مزایا برای نسل آینده هم باقی خواهند بود، ما کارهای بیشتری پیش روی خود داریم.

جک لو افزود: واقعیت ساده این است که نهادهای مالی بین المللی باعث تقویت نفوذ آمریکا درعرصه جهانی می شوند. ما همچنین با شرکای خود همکاری نزدیک داشتیم تا تحریم های مالی را اجرا کنیم. تحریم ها نشان می دهند که چگونه می توان از همین ساختار مالی در جهان  برای ترغیب  بازیگران شوم استفاده کرد تا آنها رفتار تهدیدآمیز برای صلح و امنیت را ترک کنند.

وزیر خزانه داری آمریکا در ادامه اظهارات خود گفت: توافقنامه ایران، نتیجه مستقیم فشار مالی است که بر اثر یک ائتلاف بی سابقه جهانی اعمال شد. ما با همپیمانان خود همکاری نزدیک داریم و همکاری نزدیک خواهیم داشت تا به علت اقدامات روسیه در اوکراین هزینه هایی روی روسیه تحمیل کنیم و روی نهادهایی هزینه تحمیل کنیم که  نقض های هسته ای کره شمالی را ترغیب می کنند.
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است