پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
30 اردیبهشت 1401 ، ساعت 19:20 324 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :70577

 تیم والیبال ساحلی نوشهر قهرمان کاپ آزاد والیبال ساحلی زیر ۲۳ سال بندر کیاشهر شد + عکس و فیلم

با راه یابی تیم های هرمزگان ، واجار مرغ خزر ، هیات والیبال نوشهر و کافه فست فود کرال به جمع چهار تیم پایانی مسابقات رده بندی و فینال این دوره از مسابقات عصر امروز روز جمعه  به پایان رسید و تیم والیبال ساحلی نوشهر با غلبه برتیم والیبال ساحلی هرمزگان  قهرمان این دوره  از مسابقات شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  اولین دوره مسابقات زیر ۲۳ سال والیبال ساحلی کاپ آزاد  بندر کیاشهر با حضور ۲۹ تیم  از ۲۸ اردیبهشت در ساحل زیبای بندر کیاشهر  شروع  و پس از  انجام ۵۳ بازی    به پایان رسید و  در بخش رده بندی  تیم کافه فست فود کرال  با نتیجه ۲ بر صفر بر واجار مرغ خزر  غلبه کرد و مقام سوم را آز آن خود کرد.

به تیم قهرمان این دوره علاوه بر اهدای کاپ قهرمانی مبلغ ۶ میلیون تومان ، تیم دوم ۵ میلیون تومان ، تیم سوم ۳ میلیون تومان و تیم چهارم دو میلیون تومان  به عنوان پاداش نقدی نیز به آنان اهدا شد.

آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر ظرفیت برگزاری مسابقات بین المللی و آسیایی را دارد

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستانه اشرفیه از میزبانی اولین دوره از مسابقات کاپ آزاد والیبال ساحلی زیر ۲۳سال کشور را در بندرکیاشهر گفت و افزود: مسابقات کاپ آزاد ساحلی والیبال زیر۲۳ سال به مدت ۳ روز با حضور ۲۹ تیم ومشارکت بیش از ده استان باهم به رقابت پرداختند .

وی افزود: مسابقات کاپ آزاد والیبال ساحلی زیر ۲۳ سال درکشور برای اولین بار دربندرکیاشهر به همت هیئت والیبال استان گیلان ، هیئت والیبال بندرکیاشهر با حمایت مالی شرکت ساختمانی حاج بابا بندرکیاشهر و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر بندرکیاشهر بوده که امروز فینال و رده بندی مسابقات را شاهد می باشیم .

قاسمی با بیان اینکه شهرستان ظرفیت برگزاری مسابقات بین المللی و آسیایی را دارد تصریح کرد : با توجه به ظرفیت ویژه شهرستان چون سواحل امیدواریم که سطوح بالاتر این رقابت ها و برگزاری رشته های دیگر را دراین شهر میزبان باشیم.

گفتنی است  والیبال ساحلی که فینال این  دوره از مسابقات که به صورت زنده از شبکه ورزش  پخش می شد  یک ورزش المپیکی است که بر روی شن و با مقرراتی مشابه والیبال برگزار می‌شود.

در مسابقات رسمی والیبال ساحلی هر تیم از دو بازیکن تشکیل می‌شود و مربی و بازیکن ذخیره نیز حضور ندارند. اما در مسابقات تفریحی و غیررسمی معمولاً تیم‌ها با بیش از دو بازیکن تشکیل می‌شوند.

فیلم و مراسم پایانی والیبال ساحلی زیر ۲۳ سال بندر کیاشهر را در آپارات جلال شرق ببینید

گزارش از هما اکبری / عکاس بهزاد عسکری ، فیلم از مرتضی میرزایی

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است