پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
7 فروردین 1396 ، ساعت 12:01 1,637 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :27363
بخشدار بندر کیاشهر خبر داد :

ثبت‌نام جوان‌ترین داوطلب با ۲۷ سال و مسن‌ترین با ۷۷ سال در بندر کیاشهر

بخشدار بندر کیاشهر از ثبت‌نام جوان‌ترین داوطلب عضو شورا با ۲۷  و پیرترین داوطلب با ۷۷ سال در بخش بندر کیاشهر خبر داد.

به گزارش جلال شرق ، حجت حاجی پور در یک جلسه خبری بابیان این خبر گفت: جوان‌ترین داوطلب در روستای دستک به نام رقیه قربان پور دستکی و مسن‌ترین آن‌ها به نام علی پور دهکا از روستای های بخش بندر کیاشهر است.

بخشدار بندر کیاشهر بابیان اینکه روستای لسکوکلایه با ۱۵ داوطلب بیشترین میزان مشارکت داوطلبان برای عضویت در شورای اسلامی روستا را دارد بیان کرد : ۱۳ روستا بالای ۲۰۰ خانوار و ۲۰ روستای زیر ۲۰۰ خانوار در بخش بندر کیاشهر وجود دارند که انتخابات در آن‌ها انجام می‌شود.

حاجی پور به میزان مشارکت حداقل ۱۴هزار نفر در شهر کیاشهر در دوره قبل اشاره کرد و افزود : با ۴۷صندوق اخذ آرا که برای این دوره تعبیه‌شده است کار رأی‌گیری از مردم با ۶۶۵ نفر عوامل اجرایی صورت خواهد گرفت.

بخشدار بندر کیاشهر تعداد شعب اخذ رأی در شهر را ۱۰ صندوق و یک صندوق سیار و ۳۶ صندوق روستایی نام برد و ادامه داد: شهروندان و مردم ۳ روستای بخش مرکزی برای انتخاب ۵ عضو و مردم ۳۰ روستا هم  برای انتخاب ۳ عضو پای صندوق رأی خواهند آمد.

حاجی پور تعداد واجدین شرایط دوره قبل را ۲۵هزار نفر نام برد و گفت: آرای اخذشده در دوره قبل ۲۲هزار و ۲۸۶ رأی بوده است.

وی به تعداد۲۷۵نفر از ثبت‌نام‌شدگان عضویت در شورای شهر و روستای این بخش پرداخت و افزود : از این تعداد ۲۳۲ نفر مرد و ۱۷ نفر زن می‌باشند که درمجموع ۲۶ نفر از آن‌ها برای عضویت در شورای شهر بندر کیاشهر ثبت‌نام کرده‌اند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است