چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۴۳
آخرین اخبار
3 اسفند 1394 ، ساعت 21:43 2,215 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10999
حسین داداشی:

جامعه دکتر قربانی را یک فرد معتدل بامشی اعتدالی می‌شناسند.

حسین داداشی در اجتماع مردمی انتخاباتی دکتر قربانی عصر امروز که برگزار شد گفت: جامعه دکتر قربانی را یک فرد معتدل بامشی اعتدالی می‌شناسند.

به گزارش جلال شرق ، این فعال سیاسی بابیان این‌که عده‌ای که علم مخالفت با قربانی را بلند کرده‌اند سه ایراد اساسی بر وی وارد می‌کنند اظهار کرد: اولین سؤال آن‌ها این است که چرا دکتر قربانی طرح سؤال از رئیس‌جمهور سابق را امضا کرد و مواضع مخالف با جبهه‌ی پایداری دارد؟
وی افزود: دومین نکته این‌که چرا طرح برجام را امضا و موافقت با برجام داشته است؟ و نکته‌ی آخر این‌که چرا از دولت تدبیر و امید حمایت کرده و چرا همسو با گفتمان دولت دکتر روحانی است؟
داداشی با اشاره به این‌که این ایرادها جزء محاسن کارکرد دکتر قربانی محاسبه می‌شود ادامه داد: دکتر قربانی همواره افکار اصول‌گرایی داشته و این اندیشه بر هیچ‌کسی پوشیده نیست.
این فعال سیاسی با تأکید این مطلب که بر همین اساس علیه دکتر قربانی موضع گرفته‌اند یادآور شد: امروز موردانتقاد دوستان و رفقای اصول‌گرایی خود قرارگرفته است.
داداشی با تصریح این نکته که مردم باید در ۷ اسفند مشارکت حداکثری داشته باشند خاطرنشان کرد: با انتخاب فرد اصلح می‌توان حماسه‌ی بزرگی را در این شهرستان رقم زد.
این فعال سیاسی تأکید کرد توسعه‌ی همه‌جانبه‌ی آستانه‌اشرفیه در سایه‌ی همدلی و هم‌زبانی و انسجام و اتحاد و هم‌بستگی مردم میسر خواهد شد.
وی در پایان از تدبیر شورای مشورتی اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید در شهرستان آستانه‌اشرفیه برای همدلی و هم‌زبانی با مردم این شهرستان و حضور حداکثری در انتخابات و حمایت از دکتر قربانی تقدیر و تشکر کرد.

IMG_5200 IMG_5203 IMG_5204 IMG_5209 IMG_5210 IMG_5214 IMG_5219

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است