دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۴۶
آخرین اخبار
12 شهریور 1394 ، ساعت 10:27 652 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2253

جدول زمان بندی تئاتر خیابانی لاهیجان

دبیر اجرایی ششمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان گفت: در ششمین دوره این جشنواره با توجه به خلاقیت، نوآوری و کیفیت آثار انتخابی به دنبال آن هستیم که کیفیت این رویداد هنری را افزایش دهیم.
به گزارش جلال شرق ، دبیر اجرائی ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با بیان جزئیات برگزاری این رویداد، افزود: جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، ۵ دوره خود را پشت سر گذاشته و ما در این دوره به دنبال آن هستیم تا با توجه به خلاقیت، نوآوری و کیفیت آثار انتخابی، کیفیت این رویداد هنری را افزایش دهیم.
شاهین جهانگیر بلورچیان ادامه داد: بر این اساس، تلاش شد تنها آثاری که از سطح مطلوبی برخوردارند، پذیرفته شوند. ما نیز در این مسیر اقداماتی چون اهدای جوایز و کمک هزینه مناسب را در نظر گرفته‌ایم تا راه یافتگان به جشنواره، از انگیزه بالایی برخوردار باشند.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان خاطرنشان کرد: فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی، فرهنگ ایثار و شهادت، امر به معروف و نهی از منکر، رفاه اجتماعی و توسعه اقتصادی، آگاهی از حقوق شهروندی، ارتقاء تعامل با سالمندان، کودکان و نوجوانان و معلولین، عوارض محلی، توسعه فرهنگ شهرنشینی، آسیب های اجتماعی، محیط زیست، مشارکت مسئولانه شهروندان و نهادهای خصوصی در مدیریت شهرها و همچنین شعار سال ۹۴ یعنی «دولت و ملت، همدلی و هم زبانی» از محورهای جشنواره امسال هستند.
ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان به دبیری سعید آگشته شهردار لاهیجان از ۱۱ لغایت ۱۴ شهریور در ده نقطه از شهر لاهیجان برگزار می شود.

untitled-2 copy

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است