پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۳۵
آخرین اخبار
13 بهمن 1401 ، ساعت 15:18 153 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :76128

جذب ۸۳ درصدی اعتبارات کمیته امداد امام خمینی  آستانه‌ اشرفیه

رییس کمیته امدادامام خمینی ره آستانه اشرفیه یکی از اهداف اصلی کمیته امداد امام خمینی  ایجادتوانمند سازی برای خانواده های نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد بیان کرد.

به گزارش جلال شرق، ایرج دهدار در حاشیه افتتاح یکی از مشاغل خانگی صنایع دستی ( خراطی ) در شهر آستانه اشرفیه در گفت گو با خبرنگار ما  با بیان اینکه ۸۳ درصد اعتبارات سال ۱۴۰۱ جذب شده است اظهار کرد: درسال ۱۴۰۱ اعتبار ۳۷ میلیارد تومان اعتبار به کمیته امداد خمینی  این شهرستان تخصیص شد که که تا به امروز ۳۱ میلیارد تومان؛ ۸۳درصد اعتبارات جذب شده است .

این مقام مسئول در کمیته امداد شهرستان آستانه اشرفیه  ارائه تسهیلات به مددجویان را مشروط به پایداربودن طرح ها دانست و افزود: مبلغ تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۸۴ ماهه بصورت قرض‌الحسنه می باشد که با بازرسی ۵ ساله اهداف کمیته امداد در حوزه توانمندسازی اجرا می شود .

وی در راستای توانمند سازی از ارائه تسهیلات در حوزه های مختلف چون کشاورزی (ادوات کشاورزی )، دامداری ، خدمات ، صنفی و صنعتی گفت . مجموع ی جذب این تسهیلات در این حوزه های یاد شده بوده است که امیدواریم تا پایان سال همه اعتبارات را جذب کنیم.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است