چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۲۹
آخرین اخبار
15 تیر 1395 ، ساعت 18:27 1,676 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17466

جریمه ی ۴۸۰ میلیون ریالی واحدهای صنفی متخلف در آستانه اشرفیه

در نشست ستاد قاچاق کالا و ارز شهرستان آستانه اشرفیه از محکومیت ۴۸۱ میلیون ریالی پرونده ی واحدهای متخلف  ارجاع شده به تعزیرات این شهرستان خبر داده شد .

به گزارش جلال شرق ، فرماندار آستانه اشرفیه در این نشست  با بیان این که موضوعاتی که رهبری در آن ها ورود می کند از حساسیت ویژه ای برخوردار است گفت : قاچاق کالا و ارز علاوه بر خسارت زیان بار اجتماعی ، باعث ایجاد بیکاری در جامعه و کاهش درآمد های پایدار دولت در گمرگات می گردد .

رحیم حیدری افزود : ورود بعضی از کالاهای بهداشتی قاچاق و غذا و دارو به دلیل عدم نظارت در تولید آن ها و ورود به کشور از مبادی غیر رسمی بامکان آن دارد که این کالاها دارای بیماری هایی باشند که  طی سالیان آتی باعث خسارات جبران ناپذیری به مصرف کنندگان و در نهایت به کشور گردد .

وی با اشاره به دشمنی استکبار جهانی با ملت ایران و ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و انتقال   بیماری های بیوتکنولوژی به کشورها از طریق کالاهای قاچاق  اظهار کرد : امروز دشمن فقط با جنگ و موشک و هواپیما و بمب به مقابله با ملت ها نمی پردازد ، بلکه با انتشار یک ویروس می تواند نظام سلامت آن ملت را نیز تهدید کند .

حیدری به انتشار ویروس سارس در کشور چین از سوی کشور آمریکا اشاره کرد و گفت : این کشور استکباری پس از انتشار این ویروس که توسط کشور چین شناسایی شد توانست بخشی از اقتصاد این کشور را برای از بین بردن  این ویروس متوجه خود سازد .

در این نشست همچنین اعلام شد از سوی نیروی انتظامی ۲۴۸۰ نخ سیگار و ۱۸ اصله  چوب جنگلی غیر مجاز و یک دستگاه موتور سیکلت ۱۳۰۰ سی سی توقیف و در این رابطه ۳ نفر به مبلغ ۴۵۴ میلیون و ۸۱۴ هزار و ۹۶۶ ریال جریمه نقدی محکوم شدند .

همچنین درگشت مشترک اتاق اصناف ، مرکزبهداشت و درمان ، صنعت معدن و تجارت و فرماندهی نیروی انتظامی از بازرسی واحدهای فروش انواع آرایشی و بهداشتی ۳۱۴ عدد از کالاها از ۷ واحد صنفی توقیف به این واحدها بیش از ۲۳ میلیون و ۳۷۰ هزار ریال جریمه نقدی محکوم شدند .

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است