جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
27 خرداد 1396 ، ساعت 18:10 1,948 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :29520
واکنش رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آستانه‌اشرفیه به سخنان امام‌جمعه:

جزئیات مساجد شهرستان در حال تدوین شدن است که در روزهای آتی ارائه خواهد شد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آستانه‌اشرفیه  در پاسخ به تذکرات امام‌جمعه این شهرستان  گفت: جزئیات مساجد شهرستان در حال تدوین شدن است که در روزهای آتی تقدیم مسئولین شهرستان خواهد شد.

به گزارش جلال شرق ، حجت‌الاسلام نادر یوسفی مطلق  در پاسخ به جلال شرق  که سازمان تبلیغات اسلامی در ماه مبارک رمضان چه  برنامه‌های را در مساجد اجرایی کرده است اظهار کرد : تمام مساجد شهرستان آستانه‌اشرفیه  باهمت هیئت‌های امنای مساجد و مردم تقریبااز اول ماه مبارک رمضان دایر و دارای مبلغ بودند .

وی بابیان اینکه بعضی از مساجد شهرستان هم ظهر و هم  شب‌ها دارای مبلغ بودند افزود : بعضی از مساجد  شهری ما چه در حوزه آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر نماز جماعت صبح هم اقامه می‌شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آستانه‌اشرفیه   درباره تأخیر اعزام روحانی به بعضی از مساجد گفت: حدود ۱۰ در صد از مساجد بعضی از روستاها  از دهم و یا  پانزدهم ماه مبارک رمضان  با تأخیر موفق شدند که از مبلغ  دینی استفاده کنند .

حجت‌الاسلام یوسفی مطلق تأکید کرد :  جزئیات مساجد شهرستان  در حال تدوین شدن است  و در روزهای آتی تقدیم مسئولین شهرستان خواهد شد

وی در پایان افزود  : برنامه‌های مساجد شهرستان   اگر فرصتی شد از میز خطابه نماز جمعه در روز اول تیرماه که سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی است  به امر امام ( ره ) است و روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی  نام‌گذاری شده است تقدیم مردم شریف شهرستان خواهد شد.

گفتنی است که در  خطبه‌های نماز جمعه این هفته حجت‌الاسلام محمد ساجدی وی با انتقاد از عملکرد رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه در خصوص شناسایی مساجد فعال گفت : بنده از اول ماه مبارک رمضان فهرستی از مساجد خواسته‌ام تا بدانم که کدامشان دایر هستند و چه کسانی در آن‌ها اقامه نماز می‌کند و مسئول تبلیغ آن هست. سه هفته از ماه مبارک می‌گذرد هنوز این آمار به دست من نرسیده است.من نمی‌دانم یک سازمانی که چند نیرو دارد و میلیون‌ها تومان هزینه در ماه به بیت‌المال تحمیل می‌کند این کار را هم نمی‌تواند بکند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است