یکشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
31 شهریور 1401 ، ساعت 11:05 262 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :72782

جشن شکوفه ها با حضور بیش از ۱۲۰۰ دانش آموز پایه اول در مدارس شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر آغاز شد

جشن شکوفه ها با حضور بیش از ۱۲۰۰ دانش آموز پایه اول در مدارس شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  حدود ۸۰۱ دانش آموز شهر آستانه اشرفیه در ۳۵ آموزشگاه ، و ۴۱۳ دانش آموز پایه اول ابتدایی در ۳۴ آموزشگاه بندر کیاشهر ، سال تحصیلی جدید خود را طی آئینی  با زنگ شکوفه ها شروع کردند.

دراین مراسم علیرضا پایمرد رییس آموزش و پرورش آستانه اشرفیه با حضور در دبستان پسرانه باقرالعلوم ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، جشن شکوفه ها را با هدف آشنایی دانش آموزان با محیط مدرسه ، معلم و کادراجرایی در کاهش استرس و اضطراب شان و ایجاد خاطره ای خوب و به یاد ماندنی برای آنان اثرگذار دانست .

وی همچنین در ادامه به رسالت و نقش معلمان اشاره داشت و افزود : معلمان به عنوان اولیای دوم ضمن آموزش و پرورش تقویت استعدادها، توجه به تفاوت فردی و برنامه ریزی برای تفاوت های شناخت ظرفیت های آنان را برعهده دارند ‌.

پایمرد از حضور ۸۰۱ دانش آموز کلاسی اولی در آستانه اشرفیه خبر دادو گفت : بعداز دو سال سخت کرونایی و آموزش ترکیبی (حضور و غیرحضوری) تمهیدات لازم برای حضور دانش آموزان درقالب پروژه مهر برای سال تحصیلی ۱۴۰۲_۱۴۰۱ اندیشیده شده است .

رییس آموزش و پرورش آستانه اشرفیه از حضور رسانه های شهرستان به منظور انعکاس فعالیت امور تربیتی و حلقه ارتباطی بین مردم و مسئولین تقدیر و تشکر کرد .

همچنین در ادامه با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و گرامیداشت این روز از اولیا خواست درکنار معلمان و عوامل آموزشی برای تربیت آینده سازان تلاش کنند .

لازم به ذکر است که دانش آموزان در اولین روز ضمن آشنایی با محیط مدرسه ، معلم و کادر آموزشی از موکب های قصه گویی و نقاشی با موضوع هفته دفاع مقدس و مناسبت ماه صفر بهره بردند.

تصاویر زیر توسط خبرنگار جلال شرق هما اکبری از آغاز سال تحصیلی پایه اول در مدرسه باقرالعلوم ثبت و ارسال شده است .

سردبیر خبر : حسام لطفی نژاد

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است