چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۱:۰۲
آخرین اخبار
8 مهر 1394 ، ساعت 09:26 1,430 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3629
فرماندار آستانه اشرفیه در جشن عاطفه ها:

جشن عاطفه‌ها، جشن توزیع مهربانی‌هاست+ تصاویر۱

فرماندار آستانه‌اشرفیه صبح چهارشنبه در مراسم جشن عاطفه‌های آموزشگاه دخترانه شاهد شهید پرند آور این شهرستان گفت: جشن عاطفه‌ها، جشن توزیع مهربانی‌هاست.

به گزارش جلال شرق ، حسین اسماعیلیان تقسیم مهربانی را از کم‌ترین اندوخته‌های یک انسان برشمرد و اظهار کرد: با تقسیم مهربانی خود با سایر دانش‌آموزانی گمنامی که به دلیل مشکلات مالی نمی‌توانند امکانات آموزشی خود را فراهم کنند با هدیه خود شادی‌های خود را با آنان تقسیم می‌کنیم.

IMG_6768

وی جشن عاطفه‌ها و تقسیم شادی‌ها را از صفات الهی دانست و افزود: مهربانی از صفات خداوندی است که در قلب‌های کوچکمان جای‌داده است و با تداوم این مهربانی روزی فرا خواهد رسید که شما نیز برپاکنندگان چنین جشن‌هایی خواهید بود.

مدیر آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه با تبریک فرار رسیدن دهه ولایت و ۹ مهرماه روز سالمندان گفت: همه ما در اینجا جمع شدیم تا با کمک همدیگر بتوانیم آنانی که نمی‌توانند تحصیل کنند به کمک آنا بشتابیم.

اسماعیل همایونی افزود: همه شما با قلب پاک خود و با همدلی و همیاری و کمک به دانش آموزان هم سن و سال خود علاقه‌مند هستید و دوست داری که همه دانش آموزان محروم از تحصیل به‌مانند شما درس بخوانند و بال سواد شوند.

IMG_6755

در پایان این مراسم رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه ۱۲ هزار پاکت در جشن عاطفه‌ها در مدارس آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر توزیع‌شده است گفت: برای جشن عاطفه‌ها ۱۱۰ صندوق برای مدارس این شهرستان توزیع‌شده است که در دو مدرسه آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر به‌صورت نمادین با حضور مسئولین شهرستانی برگزار می‌شود.

قنبر نژاد افزود: ۱۰۰ درصد درآمد حاصله از جشن عاطفه در آموزشگاه‌ها به خود آن مدارس اختصاص می‌یابد تا با نظر متولیان آموزشی مدارس صرف دانش آموزان بی‌بضاعت گردد.

در پایان مراسم جشن عاطفه ها مسئولین و دانش آموزان هدایای نقدی خود را که در صندوق‌های کمیته امداد تعبیه‌شده بود قراردادند.

IMG_6722 IMG_6725 IMG_6726 IMG_6735 IMG_6739 IMG_6742 IMG_6749 IMG_6750 IMG_6758 IMG_6761 IMG_6762 IMG_6771 IMG_6773 IMG_6774

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است