پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۳۸
آخرین اخبار
13 بهمن 1401 ، ساعت 11:51 207 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :76115
به همت موسسه امام حسن مجتبی (ع) ؛

جشن میلاد حضرت علی علی السلام و گرامی داشت روز پدر در بندر کیاشهر برگزارشد

جشن ولادت حضرت علی (ع) از سوی موسسه خیریه امام حسن مجتبی  بندرکیاشهر با حضور امام جمعه بخش بندرکیاشهر ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و تنی چند از اعضای شورای اسلامی و مدیران ادرات این شهر  برگزارشد .

به گزارش جلال شرق،  مدیرعامل موسسه خیریه امام حسن مجتبی  با بیان اینکه این موسسه از زمان تاسیس ۱۳۹۱ بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال خدمات داشته تصریح کرد: موسسه خیریه امام حسن مجتبی ع در سال ۱۴۰۱ بالغ بر ۱۹میلیارد ریال کمک نقدی و غیرنقدی درقالب ۱۹۶ ماموریت چون کمک هزینه معیشتی ، تحصیلی ،تعمیر مسکن،درمان نیازمندان ،جهیزیه و لوازم منزل،ساخت پروژه مسکن، اهداءلوازم مستمعل خدمت رسانی داشته است.

گفتنی است دراین جشن که همراه با ارائه گزارش عملکرد از سوی موسس این موسسه همراه بود از واقف و خیر موسسه حمزه شجاعی و خانواده های صاحب ۴ قلو و ۵ قلو بخش بندرکیاشهر تجلیل به عمل آمد.

حمزه شجاعی واقف زمینی به موسسه خیریه می باشد که باوجود اهدای زمین همچنان همراه موسسه و انجام امور خیر دیگر می باشد.

محمدی محمدرضا نیای محمدی ؛موسس این موسسه از ساخت مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و سالمندان دربهارسال۱۴۰۲ خبرداد و افزود: با اهدای زمین از سوی حمزه شجاعی ؛واقف زمینی به ارزش ۴میلیاردتومانی ساختمان با همت خیرین و نیروی دریایی سپاه زیبا کنار به پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در بهار سال ۱۴۰۲ به بهره داری خواهد رسید .

خبرنگار : هما اکبری

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است