شنبه, ۹ مهر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
20 آبان 1394 ، ساعت 15:25 1,678 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6245

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان لنگرود برگزار شد.

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان لنگرود  امروز با حضور هاشم اسماعیلی معاون امور جوانان استان گیلان و مسوولین شهرستان در سالن فرمانداری لنگرود برگزار شد.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، در این جلسه  معاون فرماندار با بیان اینکه دنیا از انرژی های مختلف استفاده می کند اظهار داشت: ما باید بتوانیم از نیروی جوانی و انسانی بهترین بهره را ببریم.
محمدرضا محمدی افزود: جوانان ما در تمام نهضت ها و جریان ها،انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس و مسایل سیاسی و اجتماعی با نشاط ترین حضور را داشتند.
 وی سازمان ورزش و جوانان را متولی امور جوانان در زمینه های مختلف اجتماعی و ورزشی دانست و تصریح کردشهرستان لنگرود آمادگی لازم برای اجرای طرح ها و برنامه های امور جوانان را دارد.امیدواریم با تعامل و همکاری همه ی نهاد ها شاهد اثرات خوبی در این زمینه باشیم.
هاشم اسماعیلی معاون امور جوانان حوزه های مختلف فعالیت های ستاد ساماندهی امور جوانان را برشمرد و گفت: دستگاه ها و نهاد ها با تشکیل کمیته ها برنامه های خود را اجرا و گزارش آن را به فرماندار شهرستان ارایه دهند.
وی با اشاره به اینکه تعداد جلسات امسال نسبت به سال گذشته افزایش یافته گفت: امروز دهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان است که امیدواریم تعداد مصوبات جلسات کمتر و عملکردها بیشتر گردد.
وی تاکید کرد: برنامه هایی که در حوزه جوانان ایجاد می شود باید با همفکری و تعامل با ستاد امور جوانان اجرایی گردد.
اسماعیلی کارگروه های مختلف ستاد امور جوانان را کارگروه فرهنگ و هنر، کارگروه ایجاد نشاط و تفریح، کارگروه فنی و مهارتی ، کارگروه قرآنی ، گردشگری، ورزشی ، کودک و نوجوان، آموزشی و تربیتی ،آسیب شناسی، اقتصادی و اشتغال ، سامانه ازدواج نام برد
وی از دستگاه های متولی خواست تا با تشکیل کمیته ها و کارگروه ها و تعامل با دستگاه های دیگر ضمن ارایه گزارش برنامه ها به دبیر ستاد  و فرماندار شهرستان فعالیت های مرتبط با اهداف ستاد را برنامه ریزی و اجرایی نمایند.
در این جلسه بر تشکیل  سازمان مردم نهاد و تشویق جوانان به مشارکت در این سمن ها تاکید شد.همچنین روسا و نمایندگان دستگاه های مختلف برنامه های خود را مطرح نمودند.
SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است