چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۱:۰۷
آخرین اخبار
1 بهمن 1394 ، ساعت 18:11 1,966 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9299

جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر روستاهای آستانه اشرفیه برگزار شد

جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر روستاهای آستانه اشرفیه صبح امروز به ریاست بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه در سالن فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، در این جلسه  بخشدار مرکزی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا اظهار کرد :دهه فجر نشانگر حماسه ملت ایران است و وظیفه ماست که ارزش ها را پاس بداریم و در راه حفظ آرمان های امام هر سال استوار تر باشیم
محمد حسن خواه با بیان اینکه روستاها برای پاسداشت ایام الله دهه فجر باید تلاش کنند و چهره روستا ها را متحول سازند از دهیاران خواست برنامه های خود را هر چه سریع تر اعلام نمایند.
وی به مساله انتخابات و سخنرانی کاندیداها اشاره کرد و یاد آورشد:دهیاران باید حاضر و ناظر سخنرانی ها باشند و اخبار روستا ها را به بخشداری اعلام نمایند.
بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه همچنین از دهیاران خواست تا برای حفظ ارزش های شهدا جهت ساخت یادمان شهدای شهرستان همکاری لازم داشته باشند.
ابخشدار مرکزی آستانه اشرفیه در ادامه درباره  اعلام کوپن های نفت و ثبت نام روستاییان در روستاهایی که هنوز از نعمت گاز برخوردار نشده اند نیز درخواست از دهیاران برای هر گونه همکاری با اداره راه جهت تعریض و آماده سازی محور آستانه به انبارسر همچنین تلاش بیشتر دهیاران برای فعال نمودن شرکت تعاونی دهیاران مطالبی را بیان کرد.
در این جلسه حجت الاسلام محمد دوست نیز با تسلیت شهادت گونه حضرت فاطمه معصومه (س)بر برپایی هر چه باشکوه تر برنامه های دهه فجر امسال تاکید کرد.
محمد دوست با اشاره به صمیمیت روستا ها و نقش آنان در زنده نگه داشتن ارزش های انقلاب گفت :کمیته روستایی و عشایری ستادی را در روستاها مهیا کرده و برنامه هایی را تدوین نموده است که این ستاد متشکل از رییس شورای اسلامی روستا به عنوان رئیس ستاد ،دهیار دبیر ، اعضای شورا به عنوان اعضای ستاد عمل خواهند کردو دفتر حوزه ی ولایت فقیه به عنوان ناظر بر برنامه ها فعالیت خواهند داشت.

حجت الاسلام محمد دوست برخی از برنامه های قابل پیش بینی را برشمرد و افزود :برنامه ویژه روز ۱۲ بهمن روز ورود امام دیدار با خانواده شهدا برنامه های فرهنگی و روز ۲۲ بهمن از برنامه هایی است که به استان معرفی کردیم. و البته هر روستا برنامه های ویژه خود را نیز اجرا خواهد کرد.
حجت الاسلام محمد دوست تصریح کرد باید اعتقادات را قوی نگه داریم و این وظیفه ماست.

در ادامه جلسه کمال پور رییس جهاد کشاورزی آستانه اشرفیه بخاطر عدم سوزاندن کاه و کلش نیز برداشت راتون در شهرستان از دهیاران تشکر کرد و درباره طرح تجهیز اراضی توضیح داد و پاسخگوی دهیاران در این حوزه شد.

IMG_8964 IMG_8967 IMG_8969 IMG_8970 IMG_8971 IMG_8972

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است