پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۹:۵۸
آخرین اخبار
31 اردیبهشت 1402 ، ساعت 08:34 73 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :78790

جوراب نخست وزیر انگلیس، سوژه شد (+عکس و فیلم)

قیمت جوراب ریشی سوناک ۸ پوند (حدود ۶ دلار) و از هیروشیما خریداری شده است.
جوارب قرمز رنگ نخست وزیر انگلیس با کنجکاوی همتای ژاپنی همراه شد.

به گزارش جلال شرق، ریشی سوناک نخست وزیر انگلیس برای حضور در نشست سران گروه ۷ در ژاپن به سر می برد. او وقتی براساس عرف ژاپنی، بدون کفش وارد سالن شد جوراب قرمز رنگش مشخص شد.

جوراب قرمز روشن نخست وزیر انگلیس با علامت تیم بیسبال Toyo Carp هیروشیما بود یعنی همان تیمی که نخست وزیر ژاپن هوادار آن است.

قیمت جوراب ریشی سوناک ۸ پوند (حدود ۶ دلار) و از هیروشیما خریداری شده است. بعد از انتشار این عکس و خبر این جوراب، همه جوراب های این شکل در فروشگاه های هیروشیما به فروش رفتند. این جوراب ها فقط در هیروشیما ژاپن فروخته می شوند. قبل از اینکه فروشگاه ها باز شوند مردم صف گرفته بودند. این جوراب ها در اینترنت هم فروش گسترده ای داشتند.

سوناک خطاب به نخست وزیر ژاپن گفت امیدوارم تیم بیسبال ات نتیجه خوبی گرفته باشد.
نخست وزیر ژاپن هم جواب داد:‌ سقوط کرد.

طراح این جوراب (ستوکومورای ) هم بعد دیدن اینکه جوراب را نخست وزیر بریتانیا پا کرده گفت:‌ “این مثل رویاست… این را باور نمی کنم. من خیلی تعجب کردم. من خیلی خوشحالم زیرا ساکنان هیروشیما از این طرح خوشحالند”.

هم اکنون حدس زده می شود جوراب قرمز رنگ را یکی از نیروهای سفارت بریتانیا در ژاپن خریداری کرده و تحویل نخست وزیر داده است. ایده آن نیز مربوط به یکی از نیروهای دفتر نخست وزیر بریتانیاست.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است