یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۱۷
آخرین اخبار
14 آذر 1398 ، ساعت 21:56 1,384 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56687

حاشیه های و گفته های کوتاه از ثبت نام کنندگان امروز آستانه اشرفیه

 سرویس سیاسی و انتخابات پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،

در روز پنجم ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات  در روز ۵ شنبه ۹نفر وارد ستاد انتخابات شدند و نام نویسی کردند 

بجز سید هاشم میر تقی حسن کیاده که دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس عمران بود و در مصاحبه خبری با رسانه ها حاضر نشد بقیه داوطلبان با روئی گشاده به سوالات مطرح شده  پاسخ دادند که مطالب  کوتاه آنان در زیر   نقل شده است که انشا الله در فرصت مناسب این مصاحبه ها برای تنویر افکار عمومی به صورت مستقل از هر داوطلب  بر روی خروجی سایت خبری جلال شرق قرار خواهد گرفت.

ریحانه احمدی  دهکاء

نماینده منتخب مردم باید بتواند در تحقق گام دوم برنامه انقلاب قدم موثری بردارد و بتواند ناظر بر اجرای قوانین و هم در خصوص برنامه ای که آن چه مردم شایسته هستند در آن راه ؛ قدم بردارد و پشتیبان ولایت رهبری و مردم باشد.

قطعا اتفاقاتی که در کشور شاهدش بودیم  در واقع نماینده های مجلس را به سمتی سوق می دهد  که مردم بتوانند چه انتخابی داشته باشند که این انتخاب همگام با رهنمودهای امام خامنه ای باشد و این انتخاب می تواند  در واقع قوانینی را وضع کند که ناظر بر  اجرای قوانین باشد تا کشور را از این وضع و بحران های اقتصادی  نجات دهند.

 یوسف محمدی کلیدسری

پی گیری جهت ارتقای سطح زندگی ، تسهیل وام های ازدواج  بخصوص اشتغالزایی برای جامعه تحصیل کرده ها از اهداف من است

وابسته به هیچ جناحی نیستم  و برای انتخابات هزینه ای درحد ۲۰ میلیون در نظر گرفتم

شناساندن خود به مردم دشوار نیست و دوست دارم در صورت راه پیدا کردن عضو کمیسیون کشاورزی باشم

ارسلان قاسم نژاد

با توجه به وضعیت اقتصادی و منویات رهبری در حوزه اقتصاد  و مشکلاتی که امروز جامعه ما مبتلابه است  برای اصلاح امور اقتصادی پای به عرصه انتخابات گذاشتم

دارای گرایش سیاسی مستقل هستم و راه و روش من  منویات رهبری مدنظر من است و دوست دارم با توجه به تخصص خود در کمیسیون اقتصادی مجلس در صورت راه یابی  عضو باشم.

محمد علی رمضانی دستک

جزء خاندان بزرگ اصولگرایی هستیم اما شاخصه های دیگری ما را متمایز می کند و انشا الله با شعار اخلاق ، وحدت و کارکرد گرایی و نگاه تحول خواه در امور معیشت مردم  آمدیم و امیدوارم این شعار به تحقق بپوندد و عملا بتوانیم با رعایت اخلاق دینی و وحدت همه نیروهای دلسوز شهرستان  برای ساختن شهرستان  به عنوان یک عضو عمل کنیم .

هزینه انتخابات اگر همه کاندیداها شفافیت اعتقاد داشته باشند حاضرم تمام ریز هزینه ها را اعلام کنم در دوره نهم نزدیک به ۹۰ میلیون و در دوره دهم ۹۵میلیون هزینه شده است که همه این مبالغ را حدود ۱۵۰ نفراز دوستان ما بین ۱۰۰ هزار تومان تا یک و دو میلیون تومان تقبل و پرداخت کردند .

کیانوش صادق دقیقی

ما هرچقدر صدمه دیده ایم از این جناح بندی هاست   من اکنون برای ثبت نام آمدم چون ایرانی و بچه مسلمانم  و وظیفه دانستم که نام نویسی کنم

من هزینه ای تا کنون  در نظر نگرفتم و لی به اندازه ای پول دارم که هزینه های تبلیغات خود را بپردازم (  هذا فضل ربی)

من هیچ برتری نسبت به دیگران ندارم و به عنوان وظیفه آمدم   شاید بعضی ها ویژگی هایی داشته باشند و من نداشته باشم  زیرا خداوند می فرماید کسی الاّتقوا بر دیگری برتری ندارد

جهانبخش رضا پور  

آمده ام سرنهم عشق تو را / من عاشق آستانه اشرفیه هستم

اولاً ارتقای شهرستان  آستانه اشرفیه در سطح کشور ، احیای شخصیت مردم آستانه و بندر کیاشهر ، رونق اقتصادی ، رونق کسب و کار و اشتغال   که در نهایت بیشترین هدف من ایجاد شغل و جذب جوانان برای کار است

من گرایش سیاسی ندارم و عضو هیچ جناحی نبوده و نیستم و بیشتر  به شایستگی ها رای می دهم و خودم را  وابسته به الگوهای راست یاچپ نخواهم کرد و بیشتر دوست دارم به عنوان یک کشاورز کهنه کار   عضو کمیسیون کشاورزی  و با توجه به تجربه کاری و اداری خود در کمیسیون برنامه و بودجه  و یا سیاست کمیسیون خارجه عضو باشم

 

رضا شرمسار

از حاشیه های  نام نویسی نامزدهای انتخاباتی در امروز ۵ شنبه  ؛ حضور انفرادی دکتر کیانوش صادق دقیقی ، رضا شرمسار و سید یوسف محمدی کلید سری و حضور بیش از سی نفره امیر ارسلان قاسم نژاد در ستاد انتخابات آستانه اشرفیه  برای ثبت نام بوده است.

سید هاشم میر تقی حسن کیاده ، احسان رضا پور  با همسر ، ریحانه احمدی با شوهرش و رمضان یدستک با همسر و فرزندش برای ثبت نام بود.

پرهیز از مصاحبه توسط  سید هاشم میر تقی حسن کیاده  از نکات مورد توجه اصحاب رسانه در ستاد انتخابات فرمانداری آستانه اشرفیه بود.

فراهم کردن مکانی برای مصاحبه و اتاقی برای استراحت و نشست اصحاب رسانه شهرستان  از نکات قابل تقدیر درایت مدیران انتخابات شهرستان به ویژه فرماندار و معاون سیاسی ایشان  است .

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است