سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۳۱
آخرین اخبار
20 اسفند 1394 ، ساعت 20:37 2,297 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11950
در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) :

حرم مطهر آستانه اشرفیه با«شهدای گمنام» وطن ، عطرآگین مراسم «یاس نبوی» می شوند.

حرم مطهر آستانه اشرفیه با«شهدای گمنام»  وطن ،   عطرآگین مراسم  «یاس نبوی» می شوند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان گفت: در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) حرم مطهر آستانه اشرفیه با«شهدای گمنام»  وطن ،   عطرآگین مراسم  «یاس نبوی» می شوند.
به گزارش جلال شرق، سید مرتضی فخر موسوی در گفتگو با خبرنگار جلال شرق گفت: برنامه یاس نبوی ازجمله برنامه‌های فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه است که به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه ازهرا (س) از تاریخ ۲۰ تا ۲۴ اسفندماه سال جاری در سطح بقاع متبرکه که مجری طرح هستند برگزار می‌گردد.
وی در خصوص برنامه‌های این ایام اظهار کرد: در صبح روز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) ویژه‌برنامه‌ی شهادت آن حضرت به‌صورت عمومی و پرشور با حضور مداحان برجسته و سخنرانان ولایی برگزار می‌گردد.
وی افزود: در عصر روز شهادت ویژه‌برنامه‌ی رهروان یاس نبوی ویژه خواهران، بعد از نماز مغرب و عشا که مصادف با شام غریبان حضرت فاطمه زهرا (س) است؛ برنامه ویژه‌ای را برای سادات که از فرزندان آن حضرت می‌باشند در بقاع متبرکه شاخص اجرا می‌شود.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان خاطرنشان کرد: در شب شهادت فاطمه زهرا (س) حرم مطهر سید جلال‌الدین اشرف آذین‌شده است با حضور دو شهید گمنام که باید تقارن این دو مناسبت را با حضوری گرم و پرشور برپا داریم.
فخر موسوی خاطرنشان کرد: با وداعی که در شب شهادت آن حضرت با شهیدان گمنام خواهیم داشت بار دیگر بیعت و پیمان ولایتمداری مردم مذهبی آستانه‌اشرفیه را با آرمان‌های شهیدان و رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام خواهیم کرد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است