یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۳۴
آخرین اخبار
1 اسفند 1394 ، ساعت 07:30 2,468 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10862

حسین داداشی : تدبیرحامیان دولت، درس بزرگی به اصولگرایان آستانه داد!!

مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان در پی صدور بیانه شورای مشورتی اصلاح طلبان درحمایت از دکتر محمد حسین قربانی گفت :تدبیرحامیان دولت، درس بزرگی به اصولگرایان آستانه داد!!
حسین داداشی در گفتگو  با خبرنگار جلال شرق اظهار کرد:  صدور بیانه وحمایت قاطع احزاب و گروههای سیاسی, حامیان دولت تدبیر وامیددر شهرستان آستانه اشرفیه آن هم پس تشکیل جلسات متعدد ،رایزنی ها،نظرسنجی علمی و…درطول تاریخ انتخابات این شهرستان کم سابقه بوده است .

و ی افزود : به نظر من این اتفاق واجماع درس بزرگی برای مدعیان اصولگرای شهرستان بوده است وباید گفت اصلاح طلبان و اعتدالیون همدلی و همزبانی را درعمل اثبات وبهتر و بیشتر از اصولگرایان نشان داده اند!
این فعال سیاسی ادامه داد:  شورای اصولگرایان استان با همه تلاش ها ورایزنی های خود تاکنون نتوانسته است از بین چند چهره اصولگرا یکی را انتخاب  وبه مردم معرفی نماید!
مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان  خاطر نشان کرد:انصراف تعدادی از کاندیداهای اصلاح طلب ویا اعلام موضع تعداد دیگری از داوطلبین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به نفع دکتر قربانی نشان از درایت وتدبیر آنان بوده و قطعا مشارکتی حداکثری و رای قاطع به دکتر قربانی را به همراه خواهد داشت .
داداشی همچنان تاکید کرد :توسعه همه جانبه شهرستان فقط در اتحاد ،همبستگی و وحدت همه مردم ،نخبگان و استفاده از همه پتانسیل ها و ظرفیت ها میسور خواهدبود.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است