چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۵۱
آخرین اخبار
28 بهمن 1394 ، ساعت 21:53 1,914 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10750

حضورمردم در انتخابات ، نشان دهنده اقتدار نظام و ملت ماست

بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه در نشست توجیهی آموزشی بازرسان انتخابات  گفت:حضورمردم در انتخابات ، نشان دهنده اقتدار نظام و ملت ماست

به گزارش جلال شرق ، محمد حسن خواه که عصر امروز در سالن اجتماعات دکتر معین برای بازرسان انتخابات حوزه بخش مرکزی این شهرستان سخن می گفت اظهار کرد : انتخابات یک رخداد بزرگ نظام اسلامی ماست که بعد از انقلاب سبب سر بلندی ملت و نظام جمهوری اسلامی شده است.

رئیس بازرسان انتخابات بخش مرکزی با بیان اینکه همه ما باید تلاش کنیم که این اقتدار را در ۷ اسفند به منصه ظهور برسانیم افزود : حضور مردم و همراهی و همدلی ملت باعث خواهد شد که بار دیگر دشمنان از حضور مردم ایران در دفاع از آرمانهای خود مأیوس و نوامید گردد.

وی ضمن توصیه به بازرسان به عنوان عوامل اجرایی  و عدم جناح گیری درباره هریک از داوطلبان ادامه داد: شاید همه ما علاقه مند باشیم داوطلب مورد نظر ما آرای بیشتری را به خود اختصاص دهد  ولی به عنوان امانت دار مردم در صندوق ها باید مراقبت کنیم که به امانت مردم خیانت نشود.

در این جلسه سید ابوذر فخر موسوی آموزش های لازم را برای بازرسان ارائه داد.

لازم به ذکر است که در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر ۱۴۴ بازرس به همراه ب ۲۰ سر بازرس کار بازرسی را انجام و گزارش های لازم را به ستاد مرکزی حوزه انتخابیه انتقال خواهند داد.

IMG_4510 IMG_4511 IMG_4512 IMG_4514 IMG_4518 IMG_4520

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است