پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۳۶
آخرین اخبار
13 اسفند 1394 ، ساعت 18:32 1,800 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11568

حضور بالغ بر ۸۰۰ نفر در آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم در آستانه‌اشرفیه

در بزرگترین رویداد حفظ قرآن کریم با حضور ۸۲۵ نفر از حافظان قرآن پیش از ظهر امروز به طور همزمان در بقاع متبرکه سلطان سید جلال الدین اشرف و آقا سید ابو جعفر کیاشهر و مدرسه سردار جنگل برگزار شد.

به گزارش جلال شرق ، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آستانه‌اشرفیه در حاشیه برگزاری این مسابقات به خبرنگار جلال شرق گفت :    شرکت‌کنندگان در حفظ ۳۰ جزء، جزء ۳۰ و ۱، جزء ۱ و ۲ و ۳۰، ۵ جزءاول، ۱۰ جزء اول، ۱۵ جزء اول، ۲۰ جزء اول، حفظ کل، و در بخشی موضوعی: ۱۲۰ موضوع، ۱۵۰ موضوع و ۳۰۰ موضوع به رقابت خواهند پرداخت که کثرت حافظان ما در جزء ۳۰ قرآن کریم که ۵۹۶ نفر و کمترین در حفظ کل که یک شرکت‌کننده می‌باشند به‌صورت کتبی به سوالات پاسخ  می دهند.

عباس خوبرو بابیان اینکه  این آزمون هم اکنون در بیش از  ۲۰ شهر استان گیلان  برگزار می‌گردد، افزود: شرکت کنندگان در این آزمون از طریق مربیان حفظ قرآن پس از آزمون شفاهی در آزمون کتبی نیز شرکت کردند.

وی ادامه داد این آزمون با همکاری مربیان قرآنی و خادمین حرم مطهر و مدیران مدارس در حال برگزاری است و دارای محدودیت سنی نبوده است و داوطلبان آزاد نیز می توانستند شرکت کنند.

لازم به یادآوری است در پایان این دوره از آزمون پس از جمع بندی نمرات شفاهی و کتبی مدرک گواهی حفظ قرآن از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان صادر خواهد شد و به نفرات برتر به قید قرعه کمک هزینه سفر عتبات عالیات  داده خواهد شد.

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است