سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۰۳
آخرین اخبار
23 بهمن 1394 ، ساعت 19:17 651 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10480
امام‌جمعه در جشن بزرگ اتاق اصناف آستانه‌اشرفیه :

حضور مردم در روز ۲۲ بهمن باعث غرور ملی شد

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در جشن بزرگ انقلاب اتاق اصناف که در تالار نور برگزار شد با اشاره به حضور پرشور مردم درراه پیمایی ۲۲بهمن گفت: حضور مردم در روز ۲۲ بهمن باعث غرور ملی شد
به گزارش جلال شرق،حجت‌الاسلام محمد ساجدی بابیان اینکه به دنبال فرصتی بودم که با شما اصناف شهرستان دیدار داشته باشم اظهار کرد : از این‌که توفیق این دیدار به مناسبت جشن انقلاب نصیب من شد بسیار خوشحالم .
وی بابیان اینکه اتحادیه‌های صنفی و اتاق اصناف سمت دولتی ندارند ولی در جایگاه خود امین مردم هستند افزود : شما باید در بخش خدمات به مردم توجه بیشتری را لحاظ کنید و محیط کسب‌وکار خود برای ارائه خدمت به مردم باشد و انصاف را رعایت کنید.
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اظهار تأسف از خرید کالا توسط شهروندان آستانه‌اشرفیه در دیگر شهرهای استان گفت: من به سهم خود از این‌که بسیاری از مردم این شهرستان از دیگر شهرها خرید می‌کنند رنج می‌برم و مسئولین شهر ، نماینده ، اتاق اصناف باید دنبال این باشند که چه‌کار کنیم که مردم نیازشان را از این شهر تأمین کنند .

IMG_3707
حجت‌الاسلام ساجدی بابیان اینکه دوستان اتاق اصناف با مشورت و همفکری راه‌کاری پیدا کنند تا زمینه‌هایی که اولویت‌دارند پی گیری کنند یادآور شد : این شهر که جاذبه‌های مذهبی دارد باید مرکز خرید برای دیگر شهروندان دیگر شهرها باشد تا موجبات کسب ، رونق بیشتری بگیرد.
وی در پایان با نزدیک شدن به انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم با حضور آگاهانه و انتخاب درست بتوانیم در آینده ایران و موفقیت‌هایش سهیم باشیم .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است