سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
28 اکتبر 2015 ، ساعت 13:45 1,703 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :5628

حضور پدر و مادر شهید فهمیده در مراسم ۱۳ آبان آستانه‌اشرفیه

رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان آستانه‌اشرفیه از حضور پدر و مادر شهید محمد حسین فهمیده در مراسم ۱۳ آبان این شهرستان خبر داد.
به گزارش جلال شرق، اسماعیل همایونی که در ستاد بزرگداشت ۱۳ آبان سخن می‌گفت بابیان اینکه آموزشگاه‌های این شهرستان برای حضور گسترده در ۱۳ آبان آمادگی کامل دارند اظهار کرد: تبیین اندیشه‌های استکبارستیزی شهدای دانش‌آموزی، اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی از ویژه‌برنامه‌های ۱۳ آبان است.
در این نشست فرماندار ۱۳ آبان را روز ملی استکبار جهانی و مبارزه با آمریکا نام برد که باید جهت تبیین این روز برای دانش آموزان در عرصه داخلی و بین‌المللی ورود کنیم.
حسین اسماعیلیان با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های محلی و پرهیز از حاشیه‌ها گفت: باید از تمام ظرفیت‌های موجود شهرستان در ۱۳ آبان استفاده کنیم.
جانشین فرماندهی سپاه پاسداران واحد آستانه‌اشرفیه با تحلیل رویکرد مواضع خصمانه آمریکا نسبت به ایران اسلامی و هفته بسیج دانش‌آموزی گفت: رویکرد و گفتمان ما یک گفتمان فرهنگی است که با رعایت همه‌ی مسائل، بحث مبارزه با دشمن اصلی ایران را برجسته‌نماییم.
حسن فیضیان افزود: رویکرد ما در ۱۳ آبان یک رویکرد بصیرت افزایی برای تحلیل درست از وقایع ۱۳ آبان است.
در ادامه این نشست روسا و نمایندگان دانشگاه‌های پیام نور، آموزشکده ی امام جعفر صادق، آزاد اسلامی و دانشگاه مهر آستان درباره‌ی برنامه‌های فرهنگی، ورزشی، گفتمان سیاسی با ایجاد طرح حلقه صالحین با محوریت ولایت‌فقیه برنامه های خود را ارائه دادند .

IMG_9289 IMG_9291 IMG_9292 IMG_9294 IMG_9298 IMG_9300 IMG_9306 IMG_9308 IMG_9310

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است