جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
18 بهمن 1395 ، ساعت 21:22 1,959 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :26006

حق مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه است که امکاناتی مثل شهرهای هم‌جوار داشته باشند

 

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در نشست رئیس و اعضای ستاد بحران این شهرستان با وی گفت: حق مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه است که امکانات ماشین‌آلات سنگین مثل شهرهای هم‌جوار داشته باشند

به گزارش جلال شرق، حجت‌الاسلام محمد ساجدی بابیان اینکه من معتقدم فقط توصیه نکنیم بلکه برای برون‌رفت راه‌کار نیز در چنین نشستت های ارائه شود اظهار کرد: با اعمال مدیریت از منابع ملی برای تجهیز ماشین‌آلات موردنیاز شهرستان تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه من از زبان مسئولین شهرستان و هم استان شنیدم که آستانه‌اشرفیه نسبت به دیگر شهرها بهتر عمل کرده‌است افزود: بر اساس ارزیابی‌های مستند باید آورده‌های خود را بعدازاین تجربه موردبررسی قرار دهیم و مطالبه خود را از نماینده یا نمایندگان مطرح کنیم.

ساجدی خاطرنشان کرد: باید مطالبه خود را از استاندار و مسئولین استانی مطرح و حجب و حیا را کنار گذاشته و از آنان حق مردم را در بهبود ناوگان ماشین‌آلات سنگین شهرستان مطالبه کنیم.

وی تصریح کرد: باید در مدیریت فرهنگی کار اساسی شود زیرا مردم اطلاع کافی در بخش اطلاع‌رسانی و ظرفیت‌های موجود ندارند و مشکلی که داریم انتظار مردم و افکار عمومی از مسئولین است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه شیوه زندگی مردم تغییر کرده است اذعان کرد: بعضی از مردان سرد و گرم دیده دوران گذشته برف‌های بیشتر از این را تا سقف منزل خودهم دیده‌اند و امروز چنین برف‌هایی را که ما بحران می‌نامیم آنان شبنم می‌پنداشتند

وی تصریح کرد: اگر به یک راه‌کار روشنی برای اطلاع‌رسانی به افکار عمومی برسیم و بعد عملکرد ادارات را بازگو کنیم مردم با آن کنار خواهند آمد.

ساجدی بابیان اینکه سبک زندگی و رفاه مردم تغییر کرده است و چیزی که مردم درگذشته با آن کنار می‌آمدند آن را بحران توصیف می‌کنند و آستانه تحمل آنان پایین آمده است افزود: به امور فنی و قانون استانداردها جدی باشید و ظرفیت‌های موجود ادارات را در اختیار مردم قرار دهید.

وی ادامه داد: وقتی پیش‌بینی بارش برف را کردیم و نتوانستیم جلوی پارک خودرو در خیابان‌های اصلی را بگیریم باید برای تسریع در انجام امور مربوط به مردم و بازگشایی خیابانها ، خودروهای پارک شده را با جرثقیل حمل و انتقال دهیم.

ساجدی در بخش پایانی سخن خود گفت: تعامل با ظرفیت‌های فضای مجازی باید این باشد که با اشاره شما پای‌کار بیایند ولی ما چنین اتفاقی را در برف اخیر در شهرستان مشاهده نکردیم

فرماندار آستانه‌اشرفیه نیز در این نشست ضمن تقدیر از همه اعضای ستاد گفت: علی‌رغم اینکه امکانات خوبی نداشتیم ولی سعی کردیم حداکثر از ظرفیت خود استفاده کنیم و در شهرستان همه مسئولین تلاش کردند و هیچ‌کس کار خود را به گردن دیگری نینداخت

رحیم حیدری افزود: با توجه به عدم امکانات موجود در شهرستان، راه رشت به لاهیجان برای بازگشایی بر عهده اداره راهداری آستانه‌اشرفیه محول شده بود و این نشان از درایت مدیران شهرستانی ماست.

وی افزود: شهرهای هم‌جوار از گروه و اکیپ اداره برق شهرستان تقاضای کمک کردند که به یاری آنان بشتابند

وی خاطرنشان کرد: موضوع برف مدیریت شد البته عیب‌هایی هم داریم نباید در هر برفی به علت فرسودگی سیم‌های برق این‌قدر شبکه ما آسیب ببیند.

در این نشست رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت، رئیس اتاق اصناف، شهردار، اداره برق، اداره آب و فاضلاب روستایی، اداره گاز، اداره راهداری، فرمانده سپاه پاسداران، فرمانده نیروی انتظامی و رئیس اداره اطلاعات گزارشی را از روند اقدامات انجام‌شده ارائه دادند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است