چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۴:۱۷
آخرین اخبار
18 آذر 1394 ، ساعت 16:35 1,792 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :7726
مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان خواستار شد

حمایت ویژه دستگاه‌های اجرایی از رسانه‌های گیلان

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان خواستار بهره‌گیری سازمان‌ها از فرصت خوب رسانه‌ها شد و گفت: دستگاه‌های اجرایی رسانه‌ها را در بخش حمایتی ویژه ببینند.

به گزارش جلال شرق ، حسین داداشی صبح امروز در جلسه مشترک کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی و کمیته نهادها و سازمان‌های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان اظهار کرد: سال گذشته راه‌اندازی کاروان خبری فجر انقلاب از موفقیت‌های کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان بود.

وی گیلان را استانی فرهنگی و رسانه‌ای عنوان کرد و افزود: امسال ۴۴ پایگاه خبری تحلیلی در گیلان راه‌اندازی شده است و تعداد ۹ روزنامه محلی در این استان منتشر می‌شود.

داداشی با بیان اینکه فعالیت خبرگزاری‌های مطرح کشور نشان‌دهنده قابلیت‌های اصحاب رسانه در گیلان است، تصریح کرد: فعالیت اصحاب رسانه رهآورد و خروجی خوبی در دهه فجر انقلاب اسلامی دارد.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان خاطرنشان کرد: سال گذشته رسانه‌های مکتوب و مجازی در سفر کاروان‌های خبری به شهرستان‌ها روند اجرای پروژه‌های شاخص استان را اطلاع‌رسانی کردند.

وی رسانه‌ها را پل ارتباطی بین مردم و دستگاه‌های اجرایی خواند و بیان کرد: مسئولیت سنگینی به عهده اصحاب رسانه است و ضعف‌ها باید با اطلاع رسانی صحیح برطرف شود.

داداشی به برنامه‌ها و پروژه‌های مختلف توسط دستگاه‌ها و سازمان‌ها اشاره کرد و یادآور شد: رسانه‌ها بهترین عرصه برای اطلاع‌رسانی برنامه دستگاه‌ها است و مدیران از این ظرفیت در گیلان استفاده کنند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان خواستار بهره‌گیری سازمان‌ها از فرصت خوب رسانه‌ها شد و اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی رسانه‌ها را در بخش حمایتی ویژه ببینند.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است