چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۰۴
آخرین اخبار
28 مرداد 1394 ، ساعت 12:25 911 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1766
حجت‌الاسلام ساجدی:

حوزه‌ی علمیه آستانه‌اشرفیه برای یک حوزه‌ی نمونه کشوری برنامه‌ریزی‌شده است .

امام‌جمعه شهر آستانه‌اشرفیه پیش از ظهر چهارشنبه در گردهمایی روحانیون منطقه گفت :حوزه‌ی علمیه اینم شهرستان به سمت یک دوره نمونه کشوری برنامه‌ریزی‌شده است .
به گزارش جلال شرق ،  حجت‌الاسلام محمد ساجدی افزود: عالمان پیشین در جای‌جای این کشور و جهان اسلام و خارج از آن با اخلاص و دوراندیشی خود منشأ خدمات پایدار برای امت اسلامی شدند.
وی یکی از اولویت‌های عالمان دینی را ترویج و اشاعه‌ی مکتب اسلام دانست و اظهار داشت اگر بتوانیم به معرفت برکت دینی و آیات قرآن و اهل‌بیت عصمت و طهارت ،شیرینی معارف الهی را به مردم بچشانیم همه‌ی مردم شیفته ی خدای متعال می‌شوند .

IMG_2755
امام‌جمعه‌ آستانه‌اشرفیه به خدمات مرحوم آیت‌الله امینیان اشاره کرد و گفت :آیت‌الله امینیان در سیر و سلوک دوران انقلاب در حوضه علمیه قم و بعد از مهاجرت ایشان به استان گیلان تا پایان عمر خود منشأ آثار و برکات بودند و مهم‌ترین دغدغه و هدف ایشان پرورش طلاب مهذّب و بااخلاق بود .
حجت‌الاسلام ساجدی یکی از ممیزات حوزه علمیه آستانه‌اشرفیه را علاوه بر درس حوزوی ایجاد یک تشکل از روحانیون حوزه دانست که می‌تواند محل مراجعات مردمی و منشأ خیر و حرکت باشد.

IMG_2770
در این نشست حجت‌الاسلام عباس صباحی گزارشی را از روند اقدامات سازمان تبلیغات اسلامی و اعزام روحانیون به مناطق شهری و روستایی ارائه داد .

IMG_2736 IMG_2739 IMG_2741 IMG_2747 IMG_2755 IMG_2775

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است